LG G7: znamy wygląd i datę premiery

W sieci pojawił się duży wyciek na temat tegorocznego flagowca LG. Dzięki nim, dowiedzieliśmy się kiedy zadebiutuje ten długo wyczekiwany smartfon.

Użytkownik Twittera @OnLeaks udostępnił na swoim profilu zdjęcie prasowe LG G7 ThinQ z podpisem sugerującym, że urządzenie zadebiutuje 2 maja. Wygląd smartfonu nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem - na przednim panelu dobrze widoczne jest wcięcie na kamerę i głośnik do rozmów, a na tylnej ścianie znajduje się podwójny aparat. '

Smartfon będzie najprawdopodobniej wykonany w większości z aluminium, co wyróżni go na tle większości konkurencyjnych sprzętów. Ze zdjęcia można również wywnioskować, że urządzenie będzie dostępne w pięciu kolorach: czarnym, szarym, niebieskim, niebieskim, różowym. 

Na krawędziach bocznych jest widoczny standardowy komplet przycisków (dwa regulacji głośności i jeden wybudzania), a także dodatkowy przycisk znajdujący się na przeciwległej krawędzi, który najprawdopodobniej będzie odpowiadał za aktywację asystenta głosowego. 

Reklama
INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama