Reklama

Logitech zaprezentował urządzenia stworzone pod kątem Chrome OS

Znana marka ogłosiła nową mysz i klawiaturę stworzone specjalnie dla systemu operacyjnego Google.

Klawiatura Logitech K580 różni się na pierwszy rzut oka od podstawowych urządzeń tego typu. Przede wszystkim nie posiada klawiszy "F". Zamiast tego została wyposażona w przyciski odpowiadające odpowiednim funkcjom w systemie Chrome, a także w specjalny klawisz dedykowany asystentowi Google. Na samej górze urządzenia znajdziemy natomiast specjalną "szufladkę" w której możemy ulokować smartfona z serii Pixel.

Klawiaturę można podłączać zarówno za pomocą bezprzewodowego portu USB jak i poprzez łączność Bluetooth. Co ciekawe urządzenie ma działać do nawet 3 lat na jednej baterii.

Reklama

Mysz M355 nie posiada żadnych dodatkowych przycisków współpracujących z systemem Google. Podobnie jak klawiatura łączy się poprzez Bluetooth lub specjalny klucz sprzętowy. Do działania wymaga jednej baterii AA, która powinna wystarczyć na półtora roku.

Akcesoria są już dostępne w Google Store, ale na uruchomienie sprzedaży trzeba jeszcze poczekać. Klawiatura K580 została wyceniona na 49,99 USD, a mysz M355 za 29,99 USD.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy