Nokia 7 Plus w teście wytrzymałości

Smartfon HMD Global trafił w ręce youtubera specjalizującego się w testowaniu wytrzymałości smartfonów. Jak więc odporna na uszkodzenia jest Nokia 7 Plus i czy można śmiało nosić ją bez obudowy ochronnej?

Zack z kanału JerryRigEverything specjalizuje się w testowaniu wytrzymałości wszelkiej maści urządzeń mobilnych. Tym razem na jego stół trafiła Nokia 7 Plus - jak to urządzenie wytrzymało tortury?

Ekran Nokii 7 Plus rysuje się, jak we wszystkich urządzeniach konkurencji. Od razu w oczy rzuca się także fakt, iż obudowa urządzenia została wykonana z metalu - reaguje ona na żyletkę, jednak podczas codziennego użytkowania raczej nie ma się co obawiać o znaczące uszkodzenia. Dobrą wiadomością jest fakt, iż czytnik linii papilarnych umieszczony na tylnej obudowie Nokii 7 Plus działa nawet wtedy, kiedy zostanie całkowicie zarysowany.

Reklama

Ostatni ze sprawdzianów, to test polegający na wyginaniu urządzenia oraz próbie uszkodzenia go za pomocą siły - w tym wypadku Nokia 7 Plus radzi sobie bardzo dobrze i nie ma obawy o to, że ktokolwiek będzie w stanie złamać tego smartfona.

Nokia 7 Plus to urządzenie, które można kupić w Polsce w cenie już około 1699 złotych. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nokia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama