Nowa seria notebooków Packard Bell - EasyNote S

Packard Bell zaprezentował zupełnie nową serię notebooków, które charakteryzują się ciekawym wzornictwem i komfortem użytkowania.

Wygląd urządzeń z serii EasyNote S podkreślają opływowe linie i delikatne zaokrąglenia. Staranne wykończenie wewnętrznych elementów obudowy, klawiatura typu chicklet oraz panel dotykowy z obsługą multi-gestów, są naturalnym dopełnieniem dla tej rodziny produktów.

Dla osób aktywnie korzystających z najnowszych technologii ważna jest również maksymalnie uproszczona obsługa, intuicyjne sterowanie czy możliwość łatwego udostępniania zasobów w sieci. W przypadku notebooków EasyNote S wyraźnie oznaczone przyciski funkcyjne zapewniają szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych opcji lub aplikacji. Ponadto laptopy EasyNote S oferują szybki dostęp do najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Służy do tego aplikacja Packard Bell Social Networks, którą uruchamiamy za pomocą dedykowanego przycisku.

Reklama

Komputery te charakteryzują się również ekranem przystosowanym do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości. Wszyscy użytkownicy, którym EasyNote S przypadnie do gustu będą mogli skorzystać z pełnej wersji pakietu graficznego Adobe Photoshop Elements 8, który jest dołączany do komputera.

Producent nie zapomniał także o modułach WiFi i Bluetooth (zgodnego z najnowszym standardem Bluetooth 3.0).

Zróżnicowana, ze względu na wyposażenie oraz przekątną ekranu, oferta notebooków z serii Packard Bell EasyNote S umożliwia wybór optymalnego dla naszych potrzeb modelu.

Packard Bell EasyNote NS wyposażony jest w 14-calowy, panoramiczny ekran. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami oraz wagą. Packard Bell EasyNote TS wyposażony w ekran o przekątnej 15,6 cala, wyróżnia się wyjątkową stylistyką wykonania oraz wysoka wydajnością. Packard Bell EasyNote LS wyposażony w ekran o przekątnej 17,3 cala, jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych komputerów stacjonarnych.

Notebooki Packard Bell z serii EasyNote S trafią do sprzedaży w Europie jeszcze w tym miesiącu. Ceny komputerów zaczynają się od 2 399 złotych.

Podstawowe informacje o notebookach Packard Bell EasyNote S:

- procesory Intel Core drugiej generacji,

- karty graficzne NVIDIA GeForce GT 520 M lub NVIDIA GeForce GT 540M z technologią NIVIDIA Optimus dla modeli z ekranami o przekątnej 14 i 15,6 cala,

- karty graficzne AMD HD6470 lub AMD HD6650 dla notebooków z ekranem o przekątnej 17 cali,

- obsługa do 8 GB pamięci,

- ekran LCD z podświetlaniem diodami LED,

- wyjście HDMI zapewniające pełną zgodność ze standardem HDTV.

pcformat_online
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy