OnePlus 8T - zwiastun, specyfikacja i cena

Firma OnePlus zaplanowała wydarzenie na 14 października 2020 roku. W tym terminie firma zaprezentuje swojego nowego smartfona.

OnePlus 8T zostanie zaprezentowany już 14 października bieżącego roku. Chińska firma wrzuciła do sieci materiały promocyjne, które mają podgrzać atmosferę przed premierą sprzętu. Główne hasło tegorocznej prezentacji to "Ultra Stops at Nothing". Może to być wskazówka dla modelu OnePlus 8T Ultra, jednak nie jest to potwierdzona informacja.

OnePlus 8T ma zostać wyposażony w 6,55-calowy wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania na poziomie 120Hz. Oprócz tego możemy spodziewać się kamerki od selfie o rozdzielczości 32 Mpix oraz procesora Qualcomm Snapdragon 865 w połączeniu z 8 do 12 GB pamięci RAM i do 256 GB miejsca na dane. Aparat na tylnej obudowie smartfona powinien nie różnić się od tego, co można było zobaczyć w OnePlus 8 - w tym przypadku będziemy mieli do czynienia z sensorami 48 oraz 16 Mpix, a także czujnikiem makro 5 Mpix i obiektywem do głębi 2 Mpix. Cała konstrukcja ma działać w oparciu o baterię o pojemności 4500 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 65W Warp Charge.

Reklama

Do sieci przedostały się także ceny sprzętu. Za model z 8 GB RAM i 128 GB miejsca na dane trzeba będzie zapłacić 799 euro. W przypadku modelu z 12 GB RAM i 256 GB miejsca będzie to już 899 euro.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama