Reklama

Samsung naśmiewa się z Apple i braku ładowarki w pudełku

Samsung w jednym ze swoich postów naśmiewa się z Apple oraz decyzji producenta o usunięciu ładowarki z pudełka ze swoimi smartfonami.

Najnowsza seria smartfonów Apple dalej korzysta ze złącza Lightning, a w pudełku znajdziemy kabel możliwy do podłączenia do specjalnej kostki. Sytuację postanowił wykorzystać Samsung, który w mediach społecznościowych udostępnił obrazek reklamowy mający wskazywać na wyższość Koreańczyków nad Amerykanami. Samsung zarzeka się, że ładowarka znajdzie się w pudełku ze smartfonami Galaxy. Wszystko to w dobie lobby Unii Europejskiej, która naciska na zmniejszenie elektrośmieci.

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że Samsung strzela sobie w stopę, bowiem w najbliższych latach koreańska firma zdecyduje się na podobne posunięcie. Pomimo to, po raz kolejny koreański producent nie daje za wygraną w kontekście naśmiewania się z firmy z jabłkiem w logo. Na ten moment we flagowych urządzeniach z serii Galaxy S21, które zostaną zaprezentowane w 2021 roku zapewne dalej znajdziemy szybką ładowarkę.

Reklama

Nie wiadomo jednak do końca, jak sytuacja rozwinie się w przyszłości. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama