Składany smartfon Samsunga zadebiutuje przed modelem Galaxy S10

Rewolucyjny smartfon koreańskiego producenta może zostać zaprezentowany przed modelem Galaxy S10. Nowe doniesienia zdradzają, kiedy możemy spodziewać się premiery obu urządzeń.

Samsung Galaxy X ma zostać zaprezentowany przed modelem Galaxy S10. Oznacza to tyle, iż składany smartfon koreańskiego giganta zostanie najpewniej pokazany podczas targów CES w Las Vegas, które zazwyczaj odbywają się na początku stycznia każdego roku. Galaxy S10 z kolei doczeka się premiery już podczas MWC w Barcelonie - ta impreza odbywa się z kolei na przełomie marca oraz kwietnia każdego roku.

Jest jednak pewien problem: to, że Samsung zaprezentuje model Galaxy X na początku roku wcale nie oznacza, że w tym samym terminie będzie można go kupić - bardzo możliwe, że smartfon pojawi się w sklepach później, nawet kilka miesięcy po oficjalnej prezentacji.

Reklama

Na przestrzeni najbliższych tygodni powinniśmy poznać więcej informacji zarówno na temat składanego smartfona Samsunga, jak i modelu Galaxy S10. Trzeba uzbroić się w odrobinę cierpliwości. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samsung | składany smartfon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy