Trzy nowe smartfony HTC - pierwsze zdjęcia

Targi MWC 2011 zbliżają się wielkimi krokami, a producenci jak zwykle przygotowują się do prezentacji swoich najnowszych urządzeń. Nie wszystkim udaje się utrzymać je w tajemnicy. Najpierw wyciekły przyszłe modele Sony Ericssona, następnie Samsunga Ace, a teraz pojawiła się nowa linia smartfonów tajwańskiego producenta.

Portal pocketnow dotarł do rzekomych rendarów najnowszych smartfonów HTC, które mają zostać zaprezentowane już podczas tegorocznego MWC. Przyglądając się zamieszczonym grafikom, można zauważyć podobieństwo do poprzednich modeli. Na szczególną uwagę zasługuje tajemniczy smartfon umieszczony w środku, który swoim designem nawiązuje do HTC Desire. Można więc przypuszczać, że to jego następca.

Poza charakterystycznym wzornictwem dla tajwańskiego producenta elementami łączącymi wszystkie urządzenia są kamera wideopołączeń oraz pokaźnych rozmiarów podłużny głośnik, do którego producent przyzwyczaił już użytkowników.

Reklama

Redaktorzy serwisu, niestety, nie udzielili informacji na temat przypuszczalnej specyfikacji nowych modeli, lecz pewne jest, że ta zostanie ujawniona już podczas targów w Barcelonie. Czy rzeczywiście tak będą wyglądały nowe smartfony HTC?

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy