Reklama

Nowy WhatsApp dla Windows dostępny w wersji Beta

Facebook od dłuższego czasu pracuje nad samodzielnym wariantem popularnego komunikatora. Jak się okazuje – jego testowa wersja Beta pojawiła się już w sklepie z aplikacjami firmy Microsoft.

WhatsApp to jedna z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości oraz prowadzenia rozmów wideo. Obecnie z programu korzysta ponad 2 miliardy osób w ponad 180 krajach. Nie dziwi zatem, że Facebook - będący właścicielem platformy, wciąż stara się rozbudowywać jej funkcję.

Niedawno w oficjalnym sklepie Microsoftu pojawiła się wersja Beta, samodzielnego wariantu WhatsAppa. Program jest dostępny za pośrednictwem klienta Universal Windows Platform i pozwala w dosyć szerokim zakresie wypróbować nadchodzące zmiany.

Reklama

Firma zapewnia, że testowe oprogramowanie zachowuje swoje podstawowe możliwości, zapewniając przy tym pełną ochronę za pomocą szyfrowania. Dostępna jest również nowa funkcja umożliwiająca obsługę wielu urządzeń. W dużym skrócie oznacza to tyle, że nie potrzebujemy już telefonu, by zalogować się  na swoje konto.

Jeśli jesteście zainteresowani jak sprawuje się nowa i wciąż rozwojowa wersja desktopowego WhatsAppa, możecie ją pobrać w TYM miejscu. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy