Reklama

Amerykanie stworzyli amunicję przeciwko muzułmanom szerzącym dżihad

Firma South Fork Industries stworzyła amunicję o nazwie Jihawg Ammo, która ma być "defensywnym środkiem odstraszającym wobec tych, którzy brutalnie działają pod szyldem Islamu".

Czym charakteryzuje się antyislamska amunicja? To tak naprawdę zwykłe naboje pomalowane farbą ze składnikami pochodzenia wieprzowego. Ten dodatek ma "nie tylko zabić islamskiego terrorystę, ale i wysłać go też do piekła".

Wieprzowina według muzułmanów jest haram - nieczysta i zakazana - a nawet nieświadomy kontakt z nią ma zamykać drogę do nieba. Równie obrazoburczy jest slogan reklamowy Jihawg Ammo, który głosi: "Put some HAM in MoHAMed". Producent dodaje, że amunicja jest efektywna tylko w przypadku muzułmanów szerzących dżihad. Na niewinnych nie zadziała.

W Koranie nie ma żadnych kar za kontakt z wieprzowiną. W świętej księdze muzułmanów występują co prawda wersy zakazujące jedzenia wieprzowiny i padliny, jednak są one pozostałością żydowskich zasad z Księgi Kapłańskiej i nie mają przełożenia na teraźniejszość. Według obecnie obowiązujących interpretacji Koranu, muzułmanie nie zamkną sobie drogi do nieba, nawet świadomie spożywając wieprzowinę, a więc Jihawg Ammo też tego nie uczyni.

Reklama

Link

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama