Reklama

Android 5.0 Lollipop dla flagowych Samsungów na początku 2015 roku

Wiemy, kiedy Samsung zamierza zaktualizować oprogramowanie Android do wersji 5.0 Lollipop w swoich najważniejszych smartfonach.

Android 5.0 jest już dostępny dla użytkowników modelu Galaxy S5, więc teraz przyszła kolej na pozostałe ważne urządzenia Samsunga: Galaxy Note 3, Galaxy Note 4, Galaxy S4 oraz Galaxy S5 LTE-A. Phone Arena sugeruje, że aktualizacja zostanie wydana na początku 2015 roku, a więc już niedługo. Informacja jest podobno "prawie oficjalna".

Reklama

Trzeba przyznać, że Samsung stara się aktualizować swoje flagowe produkty możliwie jak najszybciej. Szkoda, że wielu producentów wciąż ma z tym poważny problem.

Warto jednak pamiętać, że informacja odnosi się do urządzeń kupionych w wolnej sprzedaży. Te od operatorów muszą niestety poczekać. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Android 5.0 Lollipop

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy