Era, Heyah i superdrogie SMS-y

"Czy stałeś się dzisiaj Milionerem?" - pytanie to jest mottem promocji, jaką zorganizowały Era i Heyah dla swoich klientów. Zapewne, dzięki uśmiechowi losu, któryś z nich odpowie na to pytanie twierdząco. Udział w zabawie może jednak słono kosztować!

W czasie trwania promocji, każdego dnia losowany jest numer abonenta, który wygrywa 1000 złotych. Gra toczy się jednak o znacznie większą stawkę, aby mieć szansę na główną wygraną, trzeba jednak wysłać SMS pod wskazany numer.

Powoduje to aktywację usługi, która kosztuje niemal 5 złotych dziennie i umożliwia pobranie każdego dnia kilku tapet i dzwonków. Jak łatwo policzyć, w skali miesiąca oznacza to rachunek większy o niemal 150 złotych!

Zasady wydają się proste, jednak wątpliwości może budzić sposób informowania uczestników konkursu o ponoszonych opłatach. Informacja o dziennej opłacie za aktywowaną usługę jest widoczna na głównej stronie konkursu, nie rzuca się jednak w oczy tak, jak zachęty do wysłania SMS i wysokość głównej nagrody. Szczegółowe informacje o opłatach są uwzględnione w regulaminie promocji.

Reklama

O ile wszelkie informacje, zachęcające do wzięcia udziału w zabawie, są łatwo dostępne na stronie promocji, to regulamin załączony jest w formie pliku PDF, co dla niektórych internautów może być dodatkowym utrudnieniem.

http://komorkomania.pl/

Łukasz Michalik

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Heyah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama