FairPhone 4 5G - jeden z najbardziej wyjątkowych telefonów na rynku

Modułowy smartfon holenderskiej firmy FairPhone zdobył właśnie certyfikat Wi-Fi Alliance. Jest on niezbędny, by urządzenie mobilne mogło trafić do sprzedaży. Co za tym idzie, już wkrótce można spodziewać się jego premiery.

Nowoczesne smartfony są hermetycznie zabudowane, przez co niemal z każdą usterką trzeba iść do serwisu, który może policzyć sobie niemało za naprawę. FairPhone w tym przypadku jest naprawdę Fair względem swoich użytkowników. Jako urządzenie modułowe, bardzo łatwo jest je rozebrać i wymienić uszkodzoną część. Jeśli zepsuje Ci się gniazdo ładowania lub aparat, to po prostu kupujesz odpowiedni moduł i możesz go samodzielnie wymienić w swoim domu, przy użyciu najprostszych narzędzi.

Wcześniej na nowego FairPhone’a można było czekać nawet kilka lat. Teraz widać, że firma bierze przykład z innych producentów i zaczyna wypuszczać urządzenia co roku. We wrześniu dwa lata temu wyszedł FairPhone 3. Dokładnie w tym samym miesiącu w zeszłym roku zadebiutował FairPhone 3 Plus. Teraz dowiedzieliśmy się, że FairPhone 4 5G otrzymał certyfikat Wi-Fi Alliance. Oficjalna data premiery nie została jeszcze podana, lecz śmiało można się domyślać, że odbędzie się ona znowu we wrześniu.

Reklama

Póki co niewiele wiadomo o nowym urządzeniu holenderskiej firmy. Na pewno pojawi się moduł 5G, czyli będzie pracować na procesorze Qualcomm. FairPhone 4 5G będzie działał na systemie Android 11.

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: FairPhone 4 | smartfony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy