HTC One – jedyny z „Niezwyciężonym”

HTC udowadnia, że rynek dźwiękowych książek staje się coraz ważniejszym elementem kultury. W czwartek 21 marca, podczas uroczystej premiery flagowego smartfonu One, zaprezentowano przygotowany we współpracy z Audioteka.pl, niezwykły spektakl wyreżyserowany na podstawie opowiadania Stanisława Lema „Niezwyciężony”.

Specjalnie na tę okazję zaproszono szereg znanych osobistości ze świata kultury i mediów. Po krótkiej prezentacji możliwości nowego telefonu HTC One, odbył się jedyny w swoim rodzaju spektakl wyreżyserowany przez Grzegorza Pawlaka, nadawany też w radiowej Trójce. Stronę muzyczną przygotował i grał na żywo zespół "Ścianka".

Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi: Iwona Kutyna, Agata Passent, Olivier Janiak, Maria Wałęsa, Cezary Harasimowicz oraz projektanci: Łukasz Jemioł a także duet BOHOBOCO.

Przenieś się z HTC One na planetę Regis III

- Do każdego egzemplarza HTC One na polskim rynku będzie dodany audiobook "Niezwyciężony". To idealne połączenie innowacyjnej technologii, która jest sercem HTC One z legendarną prozą Stanisława Lema. Nowy system dźwięku HTC Boom Sound, z przednimi głosnikami stereo, dedykowanym wzmacniaczem, i systemem Beats Audio oferuje najlepszą jakość dźwięku, spośród wszystkich telefonów, jakie są obecnie dostępne na rynku i zapewni niezapomniane doznania dla każdego słuchacza, który zdecyduje się na zakup telefonu HTC One - mówi Agata Cichowicz, HTC Marketing Manager Polska.

Reklama

Lem przemówił głosem najlepszych

W świat "Niezwyciężonego" wprowadzą nas mistrzowie dubbingu: Krystyna Czubówna jako narrator oraz m.in: Daniel Olbrychski, Marcin Kowalczyk, Wiesław Komasa, Arkadiusz Jakubik, Janusz Łagodziński, Mirosław Zbrojewicz, Radosław Popłonikowski, Sławomir Holland i  Eryk Lubos, którzy wcielają  się w role bohaterów.

Reżyserem tej produkcji jest jedna z najbarwniejszych postaci polskiego dubbingu Grzegorz Pawlak, który zadbał o każdy szczegół. W efekcie tej pracy oraz zaangażowania i talentów pozostałych twórców, Audioteka.pl oddaje polskim czytelnikom prawdziwe dzieło. Słuchowisko, które zachwyci nie tylko miłośników twórczości Stanisława Lema, ale również każdego fana science fiction. Wszystko za sprawą rewelacyjnego połączenia wielkiego aktorstwa, muzyki, świata literatury i technologii.

Superprodukcja Niezwyciężony Stanisława Lema jest kolejnym, po "Łowcy Androidów", Phillipa K. Dicka przykładem udanej współpracy HTC oraz producenta audiobooków - serwisu Audioteka.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: HTC One | Smartfon | Stanisław Lem | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy