Huawei zapowiada wodoodporny telefon z Windows Phone

​Wodoodporne smartfony to nowy trend, upowszechniający się najpierw za sprawą Sony, później Samsunga, a teraz także firmy Huawei. Włoski oddział tej ostatniej na swoim facebookowym profilu opublikował dość specyficzne zdjęcie, ukazujące nowy telefon zanurzony w wodzie.


Według opisu, który również został umieszczony na Facebooku, kolejny ultracienki telefon od chińskiego producenta pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Ze zdjęcia wyraźnie wynika, iż urządzenie jest napędzane przez Windows Phone. Huawei pracuje aktualnie nad jednym smartfonem z WP - Ascend W2. Czyżby był on wodoodporny?

Ascend W2 według niepotwierdzonych informacji faktycznie będzie bardzo cienki - jego grubość nie przekroczy 7,7 mm. Urządzenie zostanie wyposażone w 4,3-calowy ekran działający w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), dwurdzeniowy procesor Snapdragon 1,5 GHz, 1 GB RAM-u, 16 GB pamięci do wykorzystania użytkownika oraz 8-megapikselowy aparat fotograficzny.

Oczywiście może się okazać, iż zaprezentowany na zdjęciu model to nie wyczekiwany przez wielu Ascend W2, a zupełnie inne urządzenie. Z pewnością więcej szczegółów na ten temat dowiemy się już niebawem.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Huawei | Smartfon | Windows Phone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy