iPhone 6 pojawi się na rynku 14 października?

W sieci pojawiły się kolejne plotki na temat wyczekiwanego iPhone’a 6. Serwis MacRumors dotarł do źródła, które wskazuje, że premiera najnowszego smartfona Apple może się odbyć 14 października, a jeszcze wcześniej zorganizowana zostanie oficjalna prezentacja sprzętu.

Redaktorzy serwisu MacRumors rozmawiali z osobą, która była obecna na wewnętrznym spotkaniu firmy Apple. Według jej słów, nowy iPhone 6 pojawi się na rynku już 14 października bieżącego roku, a jego oficjalna prezentacja odbędzie się miesiąc wcześniej - 16 września.
 
Aktualnie nie wiadomo, czy podczas prezentacji ujawnione zostaną dwa modele iPhone’ów - 4,7-calowy oraz 5,5-calowy. Istnieje prawdopodobieństwo, że większy egzemplarz pojawi się nieco później. Źródło wskazuje również, że październik będzie bardzo pracowitym miesiącem dla Apple. Można się domyślać, że wraz z premierą iPhone’a zaprezentowane zostaną także inne urządzenia. Być może pojawi się wśród nich długo wyczekiwany zegarek iWatch.
 
Na oficjalne informacje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jedno jest pewne - jesień zapowiada się dla fanów Apple niezwykle emocjonująco.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy