LeTV - chiński konkurent dla europejskich flagowców

Marka LeTV staje się coraz popularniejsza w segmencie niskich cen, a to za sprawą bardzo mocnej, często wręcz flagowej specyfikacji smartfonów. Użytkownicy znacznie przychylniej zaczynają patrzeć w tę stronę. Powoli dochodzimy do momentu, kiedy Xiaomi będzie mogło zacząć się bać. Zwłaszcza, że kolejny produkt LeTV naprawdę robi wrażenie.

LeTV jest ostatnio na topie za sprawą dwóch smartfonów - x600 oraz s1. To dość często poszukiwane przez kupujących modele - cechują się zarówno mocną specyfikacją techniczną, niezłym wzornictwem, a przede wszystko atrakcyjną ceną. Tym razem chiński producent ma dla nas LeMax Pro X910, phablet, który również ma szansę podbić rynek.

LeTV LeMax Pro X910 pojawił się właśnie w Geekbench, dzięki czemu poznaliśmy dokładną specyfikację techniczną. Pojawił się jednak błąd w kwestii wyświetlacza, urządzenie nie posiada przekątnej ekranu o wielkości 18,4 cala jak to jest widoczne na zrzucie ekranu, lecz 5,5 cala. Rozdzielczość smartfona to 2560 na 1440 pikseli, czyli QHD tak często ostatnio widoczne w proponowanych flagowych modelach.

Reklama

Sercem phabletu jest Snapdragon 820, czterordzeniowa jednostka taktowana zegarem 2,1 GHz w towarzystwie Adreno 530 oraz 4 GB RAM. Co więcej, urządzenia oferuje aż 64 GB pamięci wewnętrznej oraz działać będzie od razu na Androidzie 6.0.

W kwestiach fotograficznych LeTV LeMax Pro X910 chwali się posiadaniem 21-megapikselowego aparatu znajdującego się na tyle urządzenia oraz 4-ultrapikselową kamerką umieszczoną na froncie urządzenia. Niestety, na ten moment nie znamy jeszcze ani daty premiery, ani potencjalnej ceny. Znając jednak ofertę producenta, możemy być pewni, że kwota jaką zażąda za LeTV LeMax Pro X910 będzie akceptowalna, ba, atrakcyjna względem proponowanej specyfikacji.

Kamil Lewicki

Źródło informacji

android.com.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama