myPhone Q-Smart Black Edition i FLIP 3 w Biedronce

W Biedronce debiutują dwa modele telefonów marki myPhone – polskiego producenta urządzeń mobilnych. Są to nowe odsłony urządzeń z serii Q-Smart i FLIP, czyli: 5-calowy, Q-Smart Black Edition i klasyczny telefon FLIP 3 z klapką. Oba modele dostępne są odpowiednio za: 299 zł i 129 zł.

myPhone Q-Smart Black Edition

Telefon ma 5-calowy wyświetlacz z technologią In-Plane Switching. Model posiada główny aparat o matrycy 5 Mpx z autofocusem i doświetlającą diodą LED. W środku znajdziemy chipset Spreadtrum SC7731C z czterordzeniowym procesorem o taktowaniu 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM.  Nowy Q-Smart jest wyposażony w Litowo-jonowy akumulator 2000 mAh zapewniający do 6 godzin nieprzerwanych rozmów, albo do 7 dni działania w trybie czuwania. Model posiada 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o 32 GB za pomocą karty microSD (do nabycia oddzielnie). Wbudowany moduł 3G zapewnia dostęp do internetu i korzystanie z przeglądarki WWW, ulubionych aplikacji czy poczty e-mail.

Do ważnych funkcjonalności smartfona należą również: Dual SIM, GPS, Wi-Fi, Bluetooth i radio FM.

Reklama

Q-Smart Black Edition pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android 7.0 Nougat z certyfikacją GMS (Google Mobile Services), potwierdzającą, że model spełnia wytyczne Google dotyczące przystosowania urządzenia jak i oprogramowania pod system Android. 

myPhone FLIP 3

Telefon klawiszowy z kultową klapką. Klapka telefonu zapewnia nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia. Dzięki niej, przez otwarcie/zamknięcie, możliwe jest bowiem odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Ekran w tym modelu ma przekątna 2.4" z obrazkowym menu. myPhone FLIP 3 posiada aparat fotograficzny VGA (0,3 Mpx) i baterię o pojemności 900 mAh, która gwarantuje do 4,5 godzin ciągłych rozmów albo do 8 dni pracy w trybie czuwania. Wewnętrzną pamięć telefonu 32 MB można rozszerzyć o dodatkowe 16 GB, dzięki karcie microSD (do nabycia oddzielnie). Model ma również latarkę, przycisk SOS, moduł Bluetooth i radio FM oraz inne przydatne funkcjonalności takie jak: odtwarzacz audio, zegar, alarm, kalkulator, a także kalendarz i Dual SIM.

Smartfon myPhone Q-Smart Black Edition w czarnej wersji kolorystycznej (cena 299 zł) a także klasyczny telefon myPhone FLIP 3 (cena 129 zł), dostępne są we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 10 do 23 lipca lub do wyczerpania zapasów.


INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Tani smartfon | Biedronka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy