Nowe akcesoria Nokia do ładowania bezprzewodowego

Nokia przedstawia serię akcesoriów do bezprzewodowego ładowania smartfonów serii Lumia.

Firma Nokia poszerzyła swoją ofertę o serię akcesoriów do bezprzewodowego ładowania. Użytkownicy mają do wyboru poduszkę Fatboy Regarcharable Pillow, podstawkę DT-900 oraz stację dokującą DT-910. Produkty te przekazują energię dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej umożliwiając bezprzewodowe ładowanie telefonów wszystkich marek zgodnych ze standardem Qi.

Nokia DT-900

Podstawka jest łatwa w użyciu - wystarczy położyć na niej telefon, aby rozpocząć ładowanie jego baterii. Specjalna dioda LED wskazuje tryb ładowania. Design urządzenia doskonale wpasuje się nawet w eleganckie wnętrza. Jego wymiary to zaledwie 12 x 6 x 11 cm przy wadze 93 g.

Reklama

Nokia DT-900 dostępna jest w kolorze czarnym, białym, czerwonym, żółtym i niebieskim w cenie 199 zł. Podstawka jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami w standardzie ładowania indukcyjnego Qi.

Stacja dokująca DT-910 z technologią NFC

Stacja dokująca DT-910 umożliwia swobodne korzystanie z urządzenia podczas ładowania jego baterii. Wystarczy umieścić smarton na stojaku, aby rozpocząć bezprzewodowe ładowanie. Telefon znajduje się w ustawieniu pionowym, co znacznie ułatwia pisanie wiadomości SMS, sprawdzenie poczty lub nieodebranych połączeń. Stacja DT-910 to również wysokiej klasy materiały, konstrukcja i wzornictwo, które ucieszy każdego miłośnika designu.

Nokia DT-910 współpracuje z aplikacją Nokia Accessories do sterowania telefonem przy połączeniach NFC (innowacyjnej technologii Near Field Communication). Ekran ładowanego telefonu jest cały czas widoczny, co pozwala na swobodne korzystanie z jego funkcjonalności. Użytkownicy mają także możliwość zaprogramowania aplikacji w telefonie, które uruchomią się w momencie umieszczenia aparatu w stacji dokującej, np. alarmu, programu Skype czy usługi SkyDrive.

Akcesorium dostępne jest w kolorze czarnym i białym w cenie 249 zł. Stacja jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami w standardzie ładowania indukcyjnego Qi. Jej wymiary to 112 mm wysokości oraz 85 mm średnicy przy wadze 111 g.

Poduszka Fatboy Regarcharable Pillow

Dla użytkowników, którzy nie lubią chłodnej elegancji designerskich akcesoriów, Nokia stworzyła najbardziej przytulną ładowarkę. Poduszka Fatboy Regarcharable Pillow (DT-901) to zabawny gadżet, który stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych podstawek i stacji dokujących. Powstał on we współpracy z firmą Fatboy, producentem designerskich mebli, któremu DT-901 zawdzięcza swój niepowtarzalny wygląd.

Nokia DT-901 dostępna jest w kolorze czarnym, białym, czerwonym, żółtym i niebieskim w cenie 280 zł. Poduszka jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami w standardzie ładowania indukcyjnego Qi. Jej wymiary to 19 x 14 x 30 cm przy wadze 112 g.

Wszystkie powyższe akcesoria sprawdzają się z telefonami Nokia Lumia 920 oraz Lumia 820.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Nokia | Ładowanie indukcyjne | Smartfon | ładowarka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama