Obudowa iPhone'a 6 na zdjęciach. Będzie miał świecące logo?

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia, na których uwieczniono ponoć metalową obudowę iPhone'a 6. Nie, nie kolejną atrapę, tylko prawdziwą obudowę. Co można wywnioskować z fotek?

Jak widać, wygląd obudowy pokrywa się ze wcześniejszymi przeciekami. Została ona wykonana niezwykle starannie, więc istnieje raczej niewielkie prawdopodobieństwo, by ktoś zadał sobie tyle trudu, by ją sfałszować.
 
Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to wycięte logo Apple'a. Nie byłem pewien, jak wyglądało to we wcześniejszych iPhone'ach, więc rzuciłem okiem na materiały przygotowane przez iFixit (4s, 5, 5s) i widzę, że logo zawsze było nałożone na obudowę, więc wycięcia nie były konieczne. Co to może oznaczać? Obstawiam, że logo będzie podświetlane, podobnie jak w MacBookach.
 
Świecące jabłko idealnie pasowałoby do iTelefonów, ale zapewne do tej pory gigant z Cupertino unikał tego rozwiązania ze względu na baterię. iPhone 6 ma mieć natomiast większy ekran, a co za tym idzie - większy akumulator, więc łatwiej będzie zarezerwować nieco energii dla tego typu wodotrysków. Coś takiego nie byłoby zresztą niczym nowym, bo w LG G2 podświetlony jest przycisk zasilania znajdujący się na tylnej części obudowy. Świeci się on podczas prowadzenia rozmów głosowych (co skądinąd bardzo fajnie wygląda) oraz odgrywa rolę diody powiadomień. Podejrzewam, że w nowym iPhonie będzie to działać bardzo podobnie.
 
Teoretycznie wycięcie mogłoby zostać przygotowane pod antenę ukrytą pod logo, ale myślę, że tę funkcję pełnią widoczne na obudowie ciemne linie.
 
Jeśli wierzyć przeciekom, iPhone 6 zostanie oficjalnie zaprezentowany we wrześniu.

Reklama

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama