OnePlus One - "Perfekcyjny smartfon" na każdą kieszeń

O smartfonie OnePlus One wciąż wiadomo niewiele, ale informacje krążące po sieci są bardzo zachęcające.

OnePlus założył Pete Lau, czyli były wiceprezes chińskiego koncernu Oppo. Przekonywał nas wtedy, że topowe smartfony są za drogie, a producenci tańszych słuchawek idą na zbyt wiele kompromisów. Lau twierdzi, że uda mu się stworzyć "perfekcyjnego smartfona" w naprawdę niskiej cenie.

Przez ostatnie dni firma informowała, że OnePlus One (jej pierwszy smartfon) będzie miał najwyższej klasy komponenty nie tylko wewnątrz, ale też na zewnątrz. Wiadomo również, że kontrolę nad telefonem sprawować będzie CyanogenMod, czyli popularna modyfikacja Androida.

Reklama

Najciekawsze są jednak ostatnie doniesienia. Wcześniej - z oczywistych względów - istniała spora obawa, że urządzenie będzie dostępne wyłącznie na rodzimym rynku producenta. Teraz jednak na Facebooku pojawiły się zapewnienia, że OnePlus One będzie dostępny globalnie już w drugim kwartale. Najpewniej sama zajmie się dystrybucją swoich smartfonów za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. W taki sposób swoje produkty sprzedaje na przykład Oppo, które oferuje wysyłkę także do Polski. Możemy więc mieć nadzieję, że nie inaczej będzie w przypadku nadchodzącego modelu OnePlus One.

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus One | Smartfon | tani smartfon z Androidem | Cyanogenmod

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy