Otwarcie Samsung Brand Store i polska data premiery Galaxy S 4

W nocy z czwartku na piątek w warszawskiej Arkadii Samsung otworzył swój salon Samsung Brand Store. Największą atrakcją wydarzenia była prezentacja smartfona Galaxy S 4.

Nowo otwarty salon jest czwartym takim miejscem w Europie. Wcześniej podobne pojawiły się w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Na imprezie nie mogło zabraknąć gwiazd, w tym Maćka Roka i Krzysztofa Ibisza.

Największą gwiazdą był jednak smartfon Galaxy S 4. Samsung zdradził przy okazji, że urządzenie zadebiutuje w Polsce 27 kwietnia, a jego cena to 2790 zł. Równocześnie pojawi się w ofertach największych operatorów i sklepach.

Galaxy S 4 praktycznie nie różni się od swojego poprzednika. Oba urządzenia mają podobny kształt, wymiary i wykonanie. Na korzyść S 4 przemawiają znacznie smuklejsze ramki otaczające ekran. Szczelnie wypełnia on przedni panel urządzenia, co daje przyjemny efekt. Zawodzi natomiast wykonanie. Większość entuzjastów technologii mobilnych oczekiwała, że Samsung zrezygnuje w końcu z tworzyw sztucznych na rzecz szkła albo aluminium. Niestety, nic takiego się nie stało. W kwestii wykonania S 4 znajduje się daleko w tyle za szklanym, minimalistycznym i wodoszczelnym Sony Xperia Z oraz metalowym, i bardzo designerskim HTC One.

Reklama

Wstępne opinie o Galaxy S 4 do znalezienia w tym materiale

Link

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | Samsung Galaxy S
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama