Play idzie w świat

Dokładnie 104 zagranicznych operatorów udostępnia swoje usługi klientom Play. Tymczasem jedna z najważniejszy usług nowego operatora, dostęp do internetu, nie radzi sobie zbyt dobrze.

Dziennik "Puls Biznesu" słusznie zauważył, że dostęp do internetu w sieci Play jest postrzegany jako jeden z najdroższych na rynku, pomimo faktu, że abonenci Play mogą bezpłatnie przeglądać zasoby serwisu PlayNet. Cena wynosząca około 5 zł za 1 MB jest spowodowana stawkami za transmisję danych, jakie nałożył na czwartego operatora Polkomtel, z którego łącz korzysta Play.

Jak podaje "Puls Biznesu", za dwa tygodnie Play ma przedstawić pierwsze zmiany w cenniku oraz nowe usługi. Operator twierdzi, że jego oferta będzie zmieniała się co dwa miesiące. Rewolucji cenowej jednak nie będzie - pisze "Puls Biznesu".

Reklama

Podpisanie umów z zagranicznymi operatorami nie przez przypadek nastąpiło przed długim weekendem. Dotychczasowe umowy roamingowe pozwalały na korzystanie z usług Play w 74 krajach. Wśród nich są wszystkie państwa europejskie, ale bardziej egzotyczne nacje, takie jak Burkina Faso, Gwatemala czy Dominikana.

Najlepsze źródło darmowych programów w sieci - megapliki.interia.pl

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Puls Biznesu | świat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama