Plus zmienia swoją ofertę

Z informacji, które pojawiają się w internecie wynika, że w pierwszej połowie maja indywidualni klienci komórkowej sieci Plus mogą spodziewać się zmian w ofercie abonamentowej.

Według nieoficjalnych informacji serwisu KomForum.pl, główne plany taryfowe Plusa pozostaną praktycznie bez zmian. Zlikwidowany zostanie pakiet z 180 minutami za 110 zł, a jego miejsce zajmie pakiet za 100 zł i 160 minutami. Minuty nadal będzie można wykorzystać na wszelkie połączenia krajowe. Nowością ma być możliwość wymiany minut w abonamencie nie tylko na SMS-y czy MMS-y, ale także na usługi mobilnego internetu (1 minuta w abonamencie równa się 5 SMS-om lub 5 MMS-om lub 60 kB transmisji WAP).

Być może zmianie ulegnie także stawka za minutę połączenia. Duże zmiany zajdą w pakietach dodatkowych. Klienci będą mieli do wyboru trzy pakiety, nadal po 10 zł za jeden: całodobowy pakiet minut do Plusa, pakiet Darmowe Wieczory i Weekendy w sieci Plus oraz pakiet do Swojaków. Zmiany zajdą także w usłudze Swojaki - klient będzie mógł aktywować do 5 numerów, ale już tylko w sieci Plus, bez opłaty abonamentowej - wynika z nieoficjalnych informacji KomForum.pl.

Reklama

Jak widać, analizując uzyskane informacje - sieć Plus w nowych taryfach postawi przede wszystkim na promocję kontaktu wewnątrz sieci.

Najlepsze źródło darmowych programów w sieci - megapliki.interia.pl

Media2
Dowiedz się więcej na temat: pakiet | Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy