Samsung Galaxy F na kolejnym zdjęciu. Jednak aluminium?

Wygląda na to, że premiera tajemniczego modelu Galaxy F zbliża się wielkimi krokami, bo z dnia na dzień pojawia się coraz więcej przecieków na jego temat.

Do fotki, na której uwieczniono ponoć wspomnianego smartfona dotarła GSMArena. Źródło zdjęcia twierdzi, że tylna pokrywa telefonu została wykonana z tworzywa sztucznego, lecz srebrna ramka jest aluminiowa. I faktycznie, nie wygląda to na plastik.

Trzeba wziąć jednak poprawkę na to, że zdjęcie pochodzi od anonimowego informatora, więc nie mamy żadnej pewności, co do jego autentyczności. Równie dobrze może to być jeden z już obecnych na rynku smartfonów zamknięty w aluminiowym etui (choć te musiałoby być bardzo cienkie, a z takim się jeszcze nie spotkałem).

Reklama

Zastanawiające jest jednak to, że widoczna na zdjęciu ramka jest płaska i kształtem przypomina tę, którą znajdziemy na pokładzie iPhone'ów. Tymczasem na grafikach, które od kilku tygodni publikuje @evleaks ramka Galaxy F jest wyraźnie wypukła.

W każdym razie przecieków na temat Galaxy F jest tak dużo, że coś musi być na rzeczy. Przypomnę tylko, że ma być on "bardziej premium" wersją Galaxy S5. Oprócz lepszego wykonania mamy zatem oczekiwać także lepszej specyfikacji, więc może się ona pokrywać z tą, którą do zaoferowania ma zaprezentowany niedawno Galaxy S5 LTE-A (ekran Quad HD, Snapdragon 805, 3 GB pamięci RAM). Czy plotki się potwierdzą? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama