Samsung Galaxy Note 2 z jeszcze większym ekranem

Samsung Galaxy Note zyskał sporą popularność, ale podzielił opinię publiczność. Część nazywała go smartfonem, a część tabletem. Jak donosi serwis The Verge, koreański producent ma w planach wprowadzenie na rynek tabletofonu Galaxy Note 2, którego domniemana specyfikacja będzie obejmować wyświetlacz nowej generacji.

The Verge powołuje się na MK Business News, które przygotowało raport na temat planów Samsunga w najbliższych miesiącach. Wynika z niego, że następca Note'a będzie mógł pochwalić się jeszcze większym, najprawdopodobniej 5,5-calowym ekranem dotykowym wykonanym w technologii UBP. Te trzy litery oznaczają wyświetlacz Unbreakable Plane, czyli niemożliwy do stłuczenia, elastyczny i bardzo cienki.

Po Samsungu Galaxy Note 2 można spodziewać się także 12-megapikselowego aparatu fotograficznego, czterordzeniowego procesora, pojemniejszego akumulatora i lżejszej obudowy wykonanej z wysokiej jakości materiałów. Co ciekawe, MK Business News twierdzi, że druga generacja popularnego tabletofonu wcale nie musi nosić nazwy "Galaxy Note 2.

Plotki o następcy Note'a brzmią bardzo interesująco, ale żaden z reprezentantów Samsunga nie potwierdził tych informacji. Wygląda na to, że koreański producent uczy się na błędach i nie zamierza dopuścić do przecieków. Doskonałym dowodem na wprowadzenie w życie nowej strategii firmy jest smartfon Samsung Galaxy S III, którego wygląd i pełna specyfikacja zostały ujawnione dopiero na prezentacji w Londynie.

Reklama

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | smartfony | tablet | Android | Samsung Galaxy Note

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy