Samsung Galaxy S III - poznaliśmy wygląd i datę premiery?

W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie Samsunga Galaxy S III. Tym razem bardzo realistycznie i co najważniejsze - zdradza szczegóły dotyczące czasu i miejsca premiery.

Danych technicznych nie ma tutaj zbyt wiele - ekran prawdopodobnie w proporcji 16:9 oraz Android Ice Cream Sandwich z nieszczęsnym TouchWizem. Ciekawy jest za to sam wygląd. Zgodnie z tradycją serii Galaxy S, mamy do czynienia z fizycznymi przyciskami, które w tym przypadku są nieco bardziej spłaszczone. Okalająca (metalowa?) ramka nachodzi na przedni panel bardziej niż w poprzedniej wersjach oraz wyróżnia się kolorystycznie, przywodząc na myśl podobny design Galaxy Taba 10.1N. A ten zaprojektowany był tak, aby uniknąć pozwów ze strony Apple. Odświeżającym elementem jest także fizyczny spust aparatu.

Reklama

Wyświetlacz, zgodnie z tradycją, powinien ujawniać datę i miejsce premiery. Czyli Galaxy S III zostanie zaprezentowany 22 maja w Londynie. Brzmi to sensownie, tak samo jak każdy inny dzień w drugim kwartale. Stolica Anglii będzie gospodarzem nadchodzących igrzysk olimpijskich, których Samsung jest głównym sponsorem. Producent nie ukrywał, że wykorzysta ten fakt do promowania swoich rozwiązań mobilnych, więc flagowy model, ogłoszony tuż przed imprezą, bardzo dobrze wpisuje się w ten obraz.

W lewym dolnym rogu widnieje logo firmy Weber Shandwick Worldwide, zajmującej się Public relations. Nie wiemy nic na temat jej współpracy z koreańskim producentem, ale biorąc pod uwagę ile agencji zajmuje się produktami Samsunga, nie byłoby w tym nic zaskakującego.

Wszystkie informacje wydają się rzetelne, chociaż sama premiera może być jeszcze wielokrotnie przesunięta.

Michał Brzeziński

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | Smartfon | Android | Samsung Galaxy S | Galaxy S III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy