Samsung Galaxy S6 z klapką - specyfikacja wyciekła?

Samsung wciąż produkuje smartfony „z klapką”, ale ich dostępność jest zazwyczaj ograniczona do niektórych rynków azjatyckich. Po wydaniu w 2013 r. Galaxy Golden, firma pracowała nad jego następcą, Galaxy Golden 2, ale został on wydany tylko w Chinach. Teraz wygląda na to, że producent pracuje nad wersją SM-W2016, czyli Galaxy Golden 3.

Model ten, a właściwie jego specyfikacja wyciekła na GFXBench. Co ciekawe, według informacji wymienionych w benchmarku, urządzenie wygląda jak wersja clamshell flagowca Galaxy S6. Prawdopodobnie w słuchawce zobaczymy 4,6-calowy wyświetlacz (HD), ośmiordzeniowy procesor Exynos 7420, 3GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, 16-megapikselowy aparat z tyłu i 5-megapikselowy z przodu. Prawda, że specyfikacja (poza wielkością ekranu) wygląda znajomo?

 

Obecnie nie znajdziemy informacji dotyczących pojemności baterii tego urządzenia. Jest także możliwe, że Samsung może ponownie wydać Galaxy Golden 3 tylko w Chinach i Korei Południowej. Wygląda na to, że produkcja i wydanie tego typu urządzeń ma sens, ale tylko na rynku azjatyckim. Ciekawe czy taki telefon sprzedałby się w Europie?

Reklama

Adam Lulek

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy