Smartfony Philips Xenium V377, V526 i V787 z bateriami 5000mAh w Play

Smartfony Philips z serii Xenium to urządzenia z zaawansowanym zarządzaniem energią i potężnymi akumulatorami o pojemności aż 5000mAh. Trzy modele z tej linii są dostępne w ofercie Play, a każdy z nich przeznaczony jest dla innego odbiorcy.

Philips Xenium V377 to idealny telefon dla dziecka oraz dla osób oszczędnych. Jest atrakcyjny wizualnie, solidnie wykonany, wydajny. Oferuje długi czas działania na jednym ładowaniu, w trybie czuwania wytrzymuje aż 47 dni. Jest też niedrogi – w ofercie JUNIOR-BOX w Play jest dostępny już od złotówki.

Philips Xenium V526 to zestawienie energooszczędności z wysoką wydajnością i obsługą LTE. V526 oferuje odpowiednio zaawansowaną specyfikację tak, by nie sprawiał problemów podczas użytkowania, wszystko zamknięto w wytrzymałej obudowie z solidnego plastiku w kolorze Navy Blue, której niestraszne upadki z niewielkiej wysokości.

Reklama

Philips Xenium V787 jest szybki i stylowy. Przeznaczony jest dla bardziej wymagających, prowadzących aktywne życie biznesowe osób. Smartfon jest napędzany ośmiordzeniowym, 64-bitowym procesorem 1,3GHz wspieranym przez 2GB RAM. Do dyspozycji użytkownika jest 16 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć nawet o 128 GB za pośrednictwem karty microSD. Za komunikację odpowiada moduł LTE 4G obsługujący zarówno częstotliwości FDD jak i TDD. Całość jest zamknięta w stylowej, czarnej obudowie utrzymanej w klasycznym designie wykonanej częściowo z aluminium, ozdobionej dyskretnym, srebrnym  wykończeniem.

Wszystkie wymienione modele są wyposażone w potężny akumulator o pojemności 5000mAh z opcją szybkiego ładowania 2A, technologię oszczędzania energii Xenium i fizyczny przycisk przełączania w tryb oszczędzania (ta funkcjonalność nie dotyczy V526, który posiada w zamian technikę X-power). Smartfony oznaczone symbolem Xenium wykorzystują również technologię, która działając w tle na bieżąco monitoruje zapotrzebowanie smartfona na energię i ogranicza niepotrzebne zużycie kiedy urządzenie jest w trybie czuwania, a to przekłada się na dalsze, znaczne wydłużenie pracy na jednym ładowaniu.

Kolejnym elementem układanki jest fizyczny przełącznik trybu oszczędzania, który pozwala wyłączać „energochłonne” funkcje w elastyczny, wygodny sposób w każdej chwili. Dzięki spersonalizowanemu profilowi sam decydujesz, co stanie się po użyciu przełącznika. Czy wyłączy się tylko transmisja danych i GPS, czy może dojdzie do tego Bluetooth i przyciemnienie ekranu? A może przy okazji czyszczenie RAM-u ze zbędnych danych? Wszystko zależy od użytkownika.

Technologia X-power to z kolei rozwiązanie zmniejszające zużycie energii przez procesor graficzny. Funkcję aktywuje się w menu, powoduje ona znaczne zmniejszenie zużycie prądu przez elementy odpowiadające za wyświetlanie grafiki w smartfonie i jak zmierzono, pozwala na wydłużenie czasu pracy o 16 proc.


INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Philips
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy