Takiego Samsunga Galaxy S III jeszcze nie widzieliście!

Ciekawa historia przydarzyła się jednemu z użytkowników, lubiących produkty firmy Samsung.O co chodzi?

Otóż w maju 2012 roku Shane Bennett wysłał przez Facebooka wiadomość do jej kanadyjskiego oddziału, wymieniając listę urządzeń Samsunga, które posiada w swoim domu. Jego pytanie brzmiało, czy firma nie zdecyduje się na przekazanie mu w związku z tym darmowego egzemplarza Samsunga Galaxy S3. Do swojej wiadomości załączył on rysunek smoka, wykonany własnoręcznie w Paincie. Zobaczcie jak dalej potoczyła się ta historia.

Samsung zareagował na jego wiadomość, informując, że nie może rozdawać za darmo swoich produktów, ale smok przedstawicielom firmy bardzo się spodobał i postanowili oni odwdzięczyć się podobnym rysunkiem, przedstawiającym kangura na unicyklu. Sprawa szybko rozniosła się w mediach.

Jakie musiało być zdziwienie Bennetta, gdy na początku tygodnia otrzymał on przesyłkę zawierającą w pełni spersonalizowany model Samsunga Galaxy S3, z podziękowaniami za pozytywny rozgłos dany firmie. Oczywiście, otrzymany przez niego egzemplarz jest wyjątkowy - na jego obudowie umieszczono bowiem przesłanego Samsungowi smoka.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy | samsung | Samsung Galaxy S III | Galaxy S III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama