Telefon dla budowlańców

Budowlańcy i inni ludzie pracujący w ciężkich warunkach dostaną wreszcie smartfon dla siebie. Firma Caterpilar, znana przede wszystkim z produkcji ciężkiego sprzętu budowlanego, przygotowała telefon z myślą o ludziach wykonujących najcięższe zawody.

Phil Lancake z Bullitt Mobile powiedział, że smartfon CAT B15 powinien wytrzymać wszelkie warunki ekstremalne. "Jest odporny na kurz, na wodę, można na nim spokojnie pracować podczas deszczu. Do tego robiliśmy mu testy odporności na upadki. Jeżeli spadnie z wysokości metr osiemdziesiąt, nic mu się nie stanie. I pracuje w temperaturach od minus 25 do plus 55 stopni Celsjusza, więc nadaje się dla wszystkich, którzy wykonują prace na zewnątrz" - mówił Lancake. Do tego dochodzi wytrzymała bateria. Naładowana do pełna pozwala na 16 godzin rozmów telefonicznych.

Reklama

Nie wiadomo jeszcze, czy telefon trafi do Polski. Phil Lancake powiedział podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie, że decyzja w tej sprawie będzie podjęta w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Informacyjna Agencja Radiowa
Dowiedz się więcej na temat: smartfony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy