Xiaomi Mi 12 ze Snapdragonem 895 zadebiutuje wcześniej

Coraz więcej wskazuje na to, że nowy flagowiec Xiaomi może pojawić się na rynku jeszcze w tym roku, konkretnie w grudniu. Smartfon będzie wyposażony w nowy chip firmy Qualcomm - Snapdragona 895.

Osoba znana w sieci jako IceUniverse, autor wielu przecieków, które okazały się prawdą, napisał o grudniowym debiucie Xiaomi Mi 12. Według autora, są to pewne informacje. Premiera telefonu w grudniu byłaby o tyle nietypowa, że nowe chipy zwyczajowo debiutują z początkiem roku, a większość flagowych modeli telefonów nie pojawia się na rynku w tym samym roku. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę obecny kryzys na rynku półprzewodników - wszystko zdaje się możliwe.

Plotki mówią, iż sprzęt otrzyma wielomodułowy, tylny aparat, który będzie wykorzystywał do działania sensor Samsunga o rozdzielczości nawet 200 megapikseli. To czujnik ISOCELL, który nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany przez koreańskiego producenta. 

Nowy sensor ma korzystać z technologii Pixel Bining, która będzie w stanie połączyć 16 sąsiadujących pikseli w jeden. W rezultacie powstaną wysokiej jakości obrazy o rozdzielczości 12 megapikseli

Reklama

Przeczytaj nasz test Xiaomi M 11

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Telefon Xiaomi | Qualcomm Snapdragon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama