Disney Plus i dzielenie konta. Czy rodzinie i znajomym można dać hasło?

Disney Plus to platforma streamingowa, która od 14 czerwca 2022 jest dostępna również w Polsce. Jej użytkownicy zyskali dostęp do biblioteki filmów i seriali Disneya, Pixara, Marvela, National Geograhic i wielu innych. Ile urządzeń obsługuje aplikacja? Czy można dzielić konto Disney Plus z rodziną i znajomymi?

  • Platformy streamingowe cieszą się w Polsce dużą popularnością. Po Netflixie, HBO Max i Prime Video przyszedł czas na Disney Plus
  • Ile trzeba zapłacić za dostęp do pełnej oferty filmów? Czy po zalogowaniu istnieje możliwość korzystania z aplikacji na więcej niż jednym urządzeniu?

Jak oglądać Disney Plus w Polsce?

Aby mieć dostęp do biblioteki Disney Plus, należy założyć konto w aplikacji oraz wybrać okres obowiązywania umowy (subskrypcja miesięczna lub roczna), a następnie zapłacić. 

Reklama

Po zrealizowaniu tych czynności użytkownik od razu może korzystać z platformy na wybranym przez siebie urządzeniu. Może również stworzyć osobne konta dla poszczególnych domowników. Ich maksymalna liczba wynosi 7.

Kontrola rodzicielska pozwala na szybkie i proste utworzenie konta dla dzieci, na którym pojawiać się będą jedynie treści dostosowane do ich wieku. Każde z kont można opatrzyć indywidualną nazwą oraz awatarem.

Czy można dzielić konto w Disney Plus? Ile osób może korzystać jednocześnie z aplikacji?

Użytkownicy Disney Plus mogą korzystać z platformy aż na 10 różnych urządzeniach, takich jak telewizor, komputer, smartfon, tablet czy konsola. Aplikacja pozwala również na utworzenie 7 niezależnych kont oraz nieograniczoną liczbę pobrań.

Z pewnością wiele osób zastanawia się, czy możliwe jest dzielenie konta Disney Plus z innymi użytkownikami? Wiele osób korzysta z tego w Netflixie i użycza dostęp do swojego konta znajomym. Sam Netflix planuje rozwiązanie tego problemu. 

W przypadku nowej platformy streamingowej możliwe jest jednoczesne korzystanie z aplikacji aż na 4 urządzeniach. Dzięki temu każdy z domowników może oddawać się ulubionej rozrywce w dowolnym czasie. 

Disney Plus zastrzega jednak, że przywilej ten zarezerwowany jest jedynie dla osób tworzących wspólne gospodarstwo domowe. Dostęp do aplikacji nie powinien więc być przekazywany osobom trzecim, nawet jeśli jest to dalsza rodzina, znajomi czy przyjaciele.

Ile kosztuje Disney Plus i co w ofercie?

Miesięczny koszt Disney Plus wynosi 28,99 zł. Opłaty pobierane są w modelu subskrypcyjnym - w każdym okresie rozliczeniowym z konta użytkownika pobierana jest konkretna kwota. Jak czytamy na stronie Disney Plus, rezygnacja z subskrypcji możliwa jest w dowolnym momencie.

Osoby, które zdecydują się na dłuższą, bo trwającą rok umowę, mogą liczyć na zniżkę. Za abonament na 12 miesięcy zapłacą 289 zł. Ze specjalnej oferty cenowej mogą również skorzystać użytkownicy Platformy Cyfrowej Polsat Box.

W ofercie Disney Plus znajdują się tysiące kultowych filmów i seriali oraz nowych produkcji Disney, Pixar, Marvel, Star Wars czy National Geographic, skierowanych do młodszych oraz starszych widzów. 

Właściciel platformy zapewnia również, ze biblioteka będzie na bieżąco aktualizowana i uzupełniana o nowe tytuły.

Czytaj również:

Disney Plus, Netflix, HBO Max, Prime Video. Porównujemy ceny i ofertę

Allegro przygotowuje się do podwyżki cen przesyłek

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Disney+ | streaming | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy