Disney Plus na sierpień 2022. Co obejrzeć? Buzz Astral, Andor, Predator

Disney Plus na sierpień 2022 przygotował sporo nowości. Najnowszy hit Pixara "Buzz Astral", nowa seria dla fanów "Gwiezdnych wojen" - "Andor" i maraton z wszystkimi filmami serii "Predator" z premierowym "Predator: Prey" to tylko niektóre z nich.

  • Disney Plus na polskim rynku jest od połowy czerwca i z miesiąca na miesiąc zaskakuje nowymi tytułami. Nie inaczej będzie w sierpniu. 
  • Lista premier jest bogata i choć to miesiąc wakacyjny, warto znaleźć chwilę czasu, żeby nie przegapić ciekawych propozycji Disneya. 

"Buzz Astral" od 3 sierpnia w Disney Plus

Animowany film produkcji Disneya i Pixara pojawi się 3 sierpnia w Disney Plus. "Buzz Astral" śledzi losy legendarnego strażnika kosmosu podczas międzygalaktycznej przygody, w której towarzyszą mu ambitni rekruci: Izzy, Mo i Darby, a także robot Kotex. 

Reklama

Ta barwna ekipa wyruszy w misję - muszą współpracować, żeby uciec złemu Zurgowi i posłusznej mu armii robotów depczących im po piętach. 

To nie ostatnie propozycje dla najmłodszych. W sierpniu Disney Plus poleca także oryginalną produkcję "Ja jestem Groot" (od 10 sierpnia) i "Lego Gwiezdne wojny: wakacje" (od 5 sierpnia). 

Mecenas She-Hulk. Serial oryginalny Disney Plus od 17 sierpnia

W tej produkcji Marvela Jennifer Walters (Tatiana Maslany), prawniczka specjalizująca się w sprawach o charakterze nadludzkim - musi sobie radzić w skomplikowanym życiu samotnej 30-latki, która w dodatku jest zielona, ma supermoce i mierzy ponad 2 metry wzrostu. 

"Mecenas She-Hulk" od 17 sierpnia w Disney Plus. 

Gwiezdne wojny i serial "Andor" od 31 sierpnia w Disney Plus

Serial "Andor" eksploruje nową perspektywę galaktyki "Gwiezdnych wojen". Koncentruje się na podróży Cassiana Andora, który pragnie odkryć sposób na wywarcie wpływu na świat. 

Oryginalna produkcja Disney Plus przedstawia kolejną opowieść z uniwersum Star Wars o narastającym buncie przeciwko Imperium oraz o tym, jak ludzie i planety zostali w niego zaangażowani. To era pełna niebezpieczeństw, oszustw i intryg, a Cassian właśnie ma wkroczyć na ścieżkę, której celem jest przekształcenie go w zbuntowanego bohatera. 

Predator: Prey. Oryginalny film Disney Plus od 5 sierpnia

5 sierpnia w Disney Plus będzie miał premierę najnowszy film serii o Predatorze. "Predator: Prey" to thriller, którego akcja rozgrywa się wśród Komanczów 300 lat temu. To opowieść o młodej kobiecie, Naru, wojowniczce która została wychowana w cieniu legendarnych łowców przemierzających Wielkie Równiny. 

Kiedy niebezpieczeństwo zagraża jej obozowi, zamierza chronić swój lud. Ofiara, którą śledzi i z którą ostatecznie się konfrontuje, okazuje się wysoko rozwiniętym drapieżnikiem z kosmosu z zaawansowanym arsenałem. 

Jeśli komuś będzie mało, to w sierpniu w Disney Plus będzie można obejrzeć wszystkie filmy z serii o "Predatorze". 

Disney Plus. Co to za serwis?

Disney Plus działa na rynku od 2019 roku, ale w Polsce miał premierę dopiero w połowie czerwca 2022

Znajdują się w nim produkcje Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, z uniwersum Gwiezdnych wojen oraz tytułów 20th Century Studios, FX czy Searchlight występujących pod marką Star. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Disney+ | Toy Story | Star Wars
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy