Netflix na czerwiec 2022 i lista nowości. Królowa, Peaky Blinders, Umbrella Academy

W czerwcu 2022 na Netflix "Królowa", serial z Andrzejem Sewerynem, Marią Peszek i Julią Chętnicką. To historia o rodzinie, drugiej szansie i miłości, pokonującej wszelkie różnice. Co jeszcze zobaczymy w czerwcu na Netflix Polska? Platforma ogłosiła listę nowości na czerwiec. Wśród nich polska komedia "Parada serc", szósty sezon "Peaky Blinders" czy trzeci sezon nominowanego do Emmy serialu "The Umbrella Academy". Będzie też koreański "Dom z papieru".

  • W czerwcu 2022 roku Netflix dostarczy abonentom wiele nowości. 
  • Właśnie poznaliśmy pełną listę filmów i seriali, które zobaczymy na platformie w najbliższych tygodniach. 

Netflix czerwiec 2022. Jakie nowości serialowe?

Serialem, który Netflix wyróżnia w czerwcu, jest "Królowa". To czteroodcinkowa opowieść o odkupieniu, drugiej szansie i miłości pokonującej wszelkie różnice. Sylwester, emerytowany krawiec i drag queen, pięćdziesiąt lat temu wyjechał z Polski, by realizować się w Paryżu. 

Reklama

Wbrew złożonej sobie przed laty obietnicy, decyduje się wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, po tym jak dostaje list od wnuczki. Ta prosi go o ratunek dla chorej matki, która potrzebuje przeszczepu nerki. Podróż przybiera nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do zmierzenia się z przeszłością. 

W rolach głównych Andrzej Seweryn, Maria Peszek i Julia Chętnicka. Premiera 23 czerwca na Netflix.

2 czerwca premiera serialu "Rząd: Królestwo, władza i chwała". Kariera minister spraw zagranicznych Birgitte Nyborg jest zagrożona, gdy spór o ropę naftową na Grenlandii zaczyna przekształcać się w kryzys międzynarodowy.

Od 10 czerwca w Netfliksie szósty sezon hitu "Peaky Blinders". Mijają cztery lata od tragedii, jaka spotkała Shelbych. Koniec prohibicji zmusza Tommy’ego do przerzucenia się na handel opium i sprzymierzenia się z największymi wrogami.

"Pierwsze zabójstwo" to kolejna czerwcowa propozycja Netflixa. Dla nastoletnich Juliette i Calliope miłość to nie lada problem - jedna jest wampirzycą, druga na wampiry poluje. Obie jednak gotowe są na pierwsze zabójstwo. Nowy serial od 10 czerwca. 

Drugi sezon serialu "Miłość i anarchia" w Netflixie od 16 czerwca. Główna bohaterka, Sofie, po otrzymaniu bolesnych wieści nie potrafi poradzić sobie z emocjami. To mocno odbija się na jej życiu, karierze i związku z Maksem.

W czerwcu premierę będzie miał także trzeci sezon hitowego serialu platformy "The Umbrella Academy". Nominowany do Emmy serial o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów wraca 22 czerwca. 

Jeśli z kolei pamiętacie hiszpański "Dom z papieru", to pod koniec czerwca będziecie mogli porównać ją z wersją koreańską. W niej złodzieje przejmują mennicę zjednoczonej Korei i biorą zakładników. Zadaniem policji jest rozprawienie się z kryminalistami i stojącą za nimi tajemniczą postacią.

"Człowiek kontra pszczoła" to kolejna propozycja Netflixa. Brytyjski komik Rowan Atkinson ("Jaś Fasola") gra główną rolę w tej niemal niemej komedii o walce pewnego mężczyzny z pszczołą. Premiera 24 czerwca.

Netflix czerwiec 2022. Jakie nowości filmowe?

W czerwcu w Netflixie nie zabraknie także filmowych premier. 

  • Parada serc. Żyjąca karierą warszawianka, która nie lubi psów, musi z powodów zawodowych jechać do Krakowa, gdzie poznaje uroczego wdowca, jego syna i ich czworonożnego pupila. Premiera 15 czerwca.
  • Rzut życia. Gdy pechowy poszukiwacz koszykarskich talentów znajduje z Hiszpanii niezwykłego zawodnika, postanawia udowodnić, że obaj mogą zostać gwiazdami NBA. Premiera 8 czerwca. 
  • Pajęcza głowa. Dwaj skazańcy konfrontują się ze swoją przeszłością w zakładzie, którego kierownik daje im leki zmieniające uczucia. W roli głównej Chris Hemsworth. Premiera 17 czerwca. 
  • Człowiek z Toronto. Niewydarzony biznesmen zostaje omyłkowo wzięty za płatnego zabójcę, po czym musi zacząć z nim współpracować, aby przeżyć. Premiera 24 czerwca. 

Dokumenty na Netflix - czerwiec 2022

14 czerwca w Netflixie kameralny dokument "Jennifer Lopez: Halftime" o słynnej piosenkarce. Gwiazda opowiada o swojej wielowymiarowej karierze i wyzwaniach, jakie niesie życie w świetle reflektorów.

"Efekt Marthy Mitchell" to z kolei dokument o żonie ważnego polityka, która nie wahała się mówić prawdy podczas afery Watergate oraz o działaniach administracji Nixona, które miały ją zdyskredytować. Premiera 17 czerwca w Netflixie. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy