Nowości na Netflix idealne na majówkę. Co warto obejrzeć?

Część z nas rozpoczęła już majówkę. W tym roku może być ona wyjątkowo długa, co oznacza, że będzie znacznie więcej wolnego czasu. Wiele osób wykorzysta go do obejrzenia ciekawych seriali i filmów. Ułatwiamy wam wybór i przedstawiamy krótką listę ciekawych nowości do obejrzenia na Netflixie.

Seriale Netflix na majówkę

Większość Polaków w najbliższych dniach będzie miała bardzo dużo wolnego czasu. Część z nas z pewnością usiądzie przed ekranem w poszukiwaniu odpowiedniego serialu, czy filmu. Jednakże wybór produkcji może przysporzyć wielu problemów. Dlatego też przedstawiamy nowości, które ukazały się na Netflixie w ciągu ostatnich dni. Koniecznie je obejrzyj.

Martwi detektywi

Wyczekiwanym przez wielu jest z pewnością serial "Martwi detektywi". Produkcja należy do świata Sandmana (osobny serial na Netflixie, również wart obejrzenia). Poznajemy tutaj dwóch młodych mężczyzn, którzy prowadzą bardzo wyjątkową agencję detektywistyczną. Niezwykłości sytuacji dodaje również fakt, że obaj... nie żyją.

Reklama

Mężczyźni są duchami, którzy poznali się dopiero po swojej śmierci. Jednocześnie muszą stale uciekać przed Śmiercią oraz wysłannikami z Zaświatów. Na ich drodze niespodziewanie staje młoda żywa dziewczyna, która jak się okazuje, jest medium. Mimo początkowej dużej niechęci cała trójka zaczyna wspólnie pracować nad rozwiązaniem najtrudniejszych nadprzyrodzonych tajemnic świata umarłych i świata żywych.

Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5

Na Netflixie pojawiła się także kontynuacja wielkiego hitu sprzed lat, czyli "Kogel Mogel 5". W tej odsłonie zobaczymy, jak dorosły już Piotruś wraz ze swoją żoną, teściową i Leopoldem przenosi się do nowego domu — jest to zabytkowy dworek. Jednakże dopiero wtedy kiedy przychodzi na świat nowy członek rodziny, zaczynają się prawdziwe kłopoty. Apogeum problemów następuje, gdy zjawia się tajemnicza Kamila, która jest... w zaawansowanej ciąży. Jak poradzą sobie bohaterowie w natłoku tych wszystkich wydarzeń?

Królowa łez

"Królowa łez" jest wyjątkowym południowokoreańskim dramatem, który w zabawny (i dramatyczny) sposób przedstawia kłopoty małżeńskie. Serial przedstawia historię Hong Hae-in, dziedziczki wielkiej fortuny i Baeka Hyun-woo, syna farmerów. To, co miało być prawdziwą idyllą, jest dziurawym wrakiem. Oliwy do ognia dokłada bajecznie bogata i niezwykle apodyktyczna rodzina, która ustawia niemal każdą minutę życia młodego małżeństwa. Jednakże pewnego dnia ich miłość zaczyna się odradzać. Czy poradzą sobie w niezwykle burzliwym "odrodzeniu"?

Sprawa Asunty

Teraz pora na serial bardziej mroczny. Hiszpańska produkcja jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, od których włos jeży się na głowie. Tragiczna sprawa jest jednym z najbardziej szokujących przypadków kryminalnych w historii kraju. Rodzice zgłaszają zaginiecie swojej dwunastoletniej córki Asunty. Jednakże kierunek śledztwa obraca się przeciwko nim. Serial zgłębia psychologiczne tajemnice, które otaczają całą rodzinę i ujawnia kolejne aspekty ich życia. Jak wygląda prawda i co stało się z Asuntą?

Wyjęci spod prawa: Złoto Południa

Akcja serialu ma miejsce w XIX wieku we Włoszech, konkretnie na samym ich południu. W wyniku szeregu komplikacji główna bohaterka wraz z grupą rozbójników musi uciekać ze swojej wsi. Dzięki swojej zawziętości i przebiegłości awansuje w kryminalnej hierarchii. Staje się jedną z najbardziej bezwzględnych i najlepszych dowódczyń. Okazuje się, że nie jest ona jedyna. Żyjąc na skraju społeczeństwa, bandyci chcą odzyskać "Złoto Południa" i przywrócić chłopom nadzieję na lepsze jutro.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: majówka | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama