Reklama

​15 minut horroru: Rejs z żarłaczem białym

Chwile grozy przeżyli uczestnicy rejsu nieopodal półwyspu Cape Cod w stanie Massachusetts w USA. Przez 15 minut dookoła ich łodzi krążył rekin. Jak się później okazało, był to słynny żarłacz biały.

Zdjęcia z podwodnych kamer oraz te wykonane przez osoby znajdujące się na łodzi obiegły wszystkie media w Stanach Zjednoczonych. 

Łódź wycieczkowa wyruszyła w weekend na codzienny rejs dookoła popularnego Cape Cod, które w czasie wakacji staje się ulubioną destynacją mieszkańców stanu Massachusetts.

Organizacja zajmująca się opieką nad żarłaczami białymi w tym rejonie, Atlantic White Shark Conservancy, potwierdziła, że był to rekin ludojad.

Zwierzę przez ponad 15 minut okrążało łódź, później uchwyciły je kamery AWSC rozstawione na wybrzeżu. Dzięki temu możemy w pełnej okazałości oglądać żarłacza, który przyprawił kilka rodzin o ciarki.

Reklama

Dwa dni później, prawdopodobnie innego rekina zauważono w okolicy miasta Truro. Sfilmowali go ojciec z synem znajdujący się nieopodal zwierzęcia.

Zdania uczestników rejsu na temat zdarzenia są jednak podzielone. Jedni przyznają, iż było to naprawdę przerażające doświadczenie, podczas gdy inni są... zachwyceni tym, że udało im się zrobić "przepiękne" zdjęcia.

***Zobacz także***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rekin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy