Reklama

Chciał tanio kupić iPhone’a. Przyszedł mu… stolik w kształcie telefonu

Bezmyślne kupowanie nie popłaca /Twitter

Reklama

O tym, że trzeba uważać, kupując rzeczy przez internet, chyba nie trzeba nikomu przypominać. Jeśli cena produktu jest nieprawdopodobnie niska, warto dokładnie przeczytać opis produktu, bo w przeciwnym razie zamiast np. wymarzonego smartfona możemy nabyć… stolik kawowy.

Nietypowa historia spotkała pewnego mieszkańca Tajlandii, który chciał zakupić swój wymarzony produkt firma Apple. Kiedy natrafił on na wyjątkową okazję, pod wpływem emocji od razu kliknął przycisk "kup".

Cena telefonu była tak nieprawdopodobnie niska, że nastolatek nawet chwilę nie zastanawiał się nad decyzja. Być może, nie chciał, by jakaś inna osoba wykupiła urządzenie przed nim.

Tajlandczyk oczywiście nie zapoznał się dokładnie z ofertą, ale miał nadzieję, że już niedługo do jego drzwi przybędzie kurier i wręczy mu pożądanego smartfona.

Reklama

Nabywcy coś zaczęło się nie zgadzać, w momencie gdy zobaczył, że paczka, którą dostał, dorównywała mu wielkością. Gdy ją otworzył, jego oczom faktycznie ukazał się iPhone - z tą różnicą, że nie był to telefon, tylko stolik kawowy.

Nastolatek postanowił podzielić się swoją historią w social mediach i błyskawicznie rozeszła się ona w internecie. W końcu trzeba przyznać, że jest to wyjątkowo zabawna i pouczająca sytuacja.

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: smartfon | iphone | stolik | zakupy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy