Już się wprowadzał. W domu znalazł gniazdo os wielkości człowieka!

Gigantyczne gniazdo os jest chyba ostatnią rzeczą, której spodziewamy się po wejściu do nowego mieszkania /AsiaWire / Qiangge Yingxiang/EuroPics /East News
Reklama

Klucze odebrane, meble kupione - nic tylko się wprowadzać. Tylko że w tym przypadku odbiór nowego mieszkania nie był spełnieniem marzeń, a prawdziwym koszmarem.

Prowincja Henan we wschodniej części Chin. Zhang Juwei po ponad 12 miesiącach przygotowań zdecydował się na wprowadzkę do kupionego mieszkania. Przez ostatni rok stało ono puste, gdyż nowy właściciel gromadził fundusze potrzebne do jego urządzenia. 

Niestety - już w momencie otwarcia drzwi do lokalu okazało się, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. 

Oczom Zhanga ukazało się wielkie, zwisające z sufitu gniazdo os! Pisząc wielkie mamy na myśli obiekt wielkości dorosłego człowieka. Chińczyk nie próżnował, tylko od razu zadzwonił po odpowiednie służby. 

"W mieszkaniu nie było nikogo przez ostatni rok, sam nie monitorowałem tego, co dzieje się w środku. Wszystkim narobiłem niemałego stracha" - powiedział cytowany przez serwis Unilad Juwei.

Na szczęście właściciela mieszkania, jak i przybyłych na miejsce służb wewnątrz gniazda nie było zbyt wiele żywych osobników. Nieproszonymi lokatorami zajęła się matka natura w postaci kilku mroźnych miesięcy.

Reklama

Proces usuwania gniazda oraz sam imponujący, choć przerażający, obiekt możecie oglądać na załączonych zdjęciach. 

Czy Zhang zamierza coś zrobić z nietypowym znaleziskiem? Tego nie wiemy. Gigantyczne gniazdo os mogłoby jednak posłużyć za naturalną rzeźbę. Tylko czy znajdzie się na nią miejsce w nowym, bezpiecznym już lokum Juweia?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy