Kondom na gładką skórę

Kondom zaprojektowany dla gejów i prostytutek stał się dla kambodżańskich kobiet popularnym środkiem na... pryszcze.

- Number One Plus produkowany przez organizację Population Services International ze względu na zastosowane w nim lubrykanty na bazie wody idealnie sprawdza się w walce z pryszczami - zapewnia 29-letnia Tep Kemyoern, sprzedawca kondomów. - Używałam ich przez trzy dni i wszystkie moje pryszcze wyschły i znikły. To nie tylko moja opinia. Wiele osób mówi tak samo - opowiada.

Jej równieśniczka, Khen Vanny, podkreśla, że prezerwatywy kupują w tym celu kobiety w każdym wieku. - To bardzo skuteczna metoda. Niektórzy nie wierzą i się śmieją. Ale w przypadku mojej najmłodszej siostry i ciotki sprawdziło się - stwierdza.

Reklama

Popularności metodzie dodał artykuł w popularnej gazecie "Kampuchea Thmey", gdzie kobiety wypowiadają się, że próbowały już wielu środków, ale tylko lubrykant z prezerwatywy Number One Plus, naprawdę pomaga. - Poradzili mi tę metodę znajomi z fabryki. Gdy zaczęłam nakładać lubrykant na twarz na noc, po upływie trzech dni wszystkie pryszcze z mojej twarzy zniknęły - opowiadała gazecie anonimowa rozmówczyni.

Gazeta nawołuje, żeby przeprowadzić badania, dlaczego tak się właśnie dzieje. Producent nie skomentował jeszcze wieści o niespodziewanych właściwościach swojego produktu.

Nie jest nowiną, że na właściwości skóry bardzo dobrze wpływa bogata w substancje odżywcze męska sperma. Ten przypadek jest pierwszym, w którym mówi się o podobnym działaniu nawilżacza użytego przy produkcji prezerwatywy...

na podstawie AFP opr. ML

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Plus | prezerwatywa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy