Reklama

Pierwszy w Polsce kapsułowy hotel na lotnisku. Warto przenocować?

Na lotnisku Warszawa Modlin uruchomiono specjalne sypialniane kapsuły, które mają dostęp do Wi-Fi wraz z panelem dotykowym, na którym można oglądać filmy, czy grać w gry. Kto chciałby tam przenocować?

Na lotnisku Warszawa Modlin powstał pierwszy kapsułowy hotel w Polsce na lotnisku. Znajduje się tu strefa relaksacyjna "Zzzleepandgo Lounge", w której jest sześć sypialnianych kapsuł. Znaleźć tutaj można także zautomatyzowaną poczekalnię do spania, można tu również naładować sprzęt elektroniczny i zwyczajnie się zrelaksować przed podróżą.

Hotel wybudowała włoska firma Zzzleepandgo, która produkuje kabiny do spania dla lotnisk i dla szpitali.

Na stronie strefy można przeczytać: "Możesz spać na lotnisku zamiast rezerwować hotel, możesz też uniknąć dodatkowych kosztów transportu i ryzykować potem spóźnieniem na lot. Nie oferujemy toalety ani prysznica, ale możesz swobodnie korzystać ze stanowisk na lotnisku, które znajdują się zaledwie kilka metrów od naszego hotelu."

Reklama

Rezerwacja odbywa się za pośrednictwem strony hotelu lub wirtualnej recepcji przy kabinach. Jeszcze nie uruchomiono rezerwacji dla podróżujących z Modlina.

Koszt noclegu wynosi 157 zł za jedną noc. W kabinie zapewniono dostęp do wi-fi, jest klimatyzacja, panel dotykowy z grami i filmami, można także swobodnie ładować swoje urządzenia elektroniczne.

Są też pewne utrudnienia - minimalny wiek do zameldowania to 18 lat, a "dostęp dla dzieci jest niedozwolony", nie są dostępne także łóżeczka dla dzieci i nie można dostawiać dodatkowych łóżek, z kolei zwierzęta nie są akceptowane.

Podobne kabiny można spotkać na wielu międzynarodowych lotniskach na całym świecie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy