Słynna Pamela na twojej imprezie? Wiedz, że coś się dzieje!

Mieszkający w Portugalii Brazylijczyk Lorenzo Carvalho zaprosił na swoje 22. urodziny Pamelę Anderson. Kanadyjska aktorska zgodziła się uświetnić zabawę za honorarium w wysokości 150 tys. euro.

Choć Lorenzo Carvalho nie jest jeszcze tak słynny jak Pamela Anderson, to niewątpliwie wyprzedza ją pod względem zawartości portfela. 22-letni pilot wyścigów samochodowych i syn brazylijskiego multimilionera mógł pozwolić sobie na taki kaprys.

Od piątku w portugalskim Algarve przebywa zaproszona przez Carvalho gwiazda serialu "Słoneczny patrol", która o mały włos nie spotkała się na lotnisku w Faro z brytyjskim premierem Davidem Cameronem, który zabrał rodzinę na wakacje na południe Portugalii.

Nawet gdyby obie sławy znalazły się w tym samym czasie w holu lotniska, to brytyjski polityk nie rozpoznałby jednak Pameli, gdyż ta przybyła do Algarve z niemal całkowicie zakrytą twarzą.

Reklama

Głównym celem wizyty aktorki w Portugalii był udział w weekendowej zabawie organizowanej z okazji 22. urodzin Lorenzo Carvalho w Bliss, w jednej z najbardziej ekskluzywnych portugalskich dyskotek, zlokalizowanej w kurorcie Vilamoura.

- Zaprosiłem Pamelę na moje urodziny, bo od dawna chciałem ją poznać. To wspaniała kobieta, bez wątpienia jedna z najbardziej seksownych dziewczyn na świecie - wyjaśnił dziennikarzom przed wejściem na dyskotekę Lorenzo Carvalho.

Podczas imprezy ubrana w kusą suknię Anderson kilkakrotnie wznosiła toast za gospodarza zabawy, tańczyła i rozmawiała z kilkoma osobami z portugalskiego show-biznesu. Carvalho i Anderson wielokrotnie pozowali też do wspólnych zdjęć.

- To moja pierwsza wizyta w Portugalii. Bardzo mi się tu podoba. Macie fantastyczne plaże, na których zamierzam spędzić trochę czasu - powiedziała celebrytka.

Do końca lipca 46-letnia Pamela Anderson będzie odpoczywać na portugalskich plażach i wspominać długie chwile na piasku podczas kręcenia "Słonecznego patrolu". To właśnie ten serial pozwolił Kanadyjce zdobyć światowy rozgłos. Aktorka wcieliła się w nim w postać CJ Parker, ratowniczki z kalifornijskiej plaży.

A czy wy marzyliście kiedyś o zaproszeniu jakiejś sławnej modelki na swoją imprezę?


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: urodziny | ciekawostki | styl życia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy