To najlepsze wideo, jakie dziś zobaczysz. Oto przyszłość kręcenia filmów dronami FPV

Koniecznie zobaczcie ten najnowszy materiał filmowy prosto z Minnesoty, który powstał za pomocą drona pilotowanego przez zapalonego droniarza wyposażonego w specjalne gogle FPV. Cały projekt zapiera dech.

Coraz więcej osób zajmuje się fotografią i filmowaniem. Pozwalają na to liczne i coraz lepiej jakości aparaty w smartfonach. Przyszłością jednak są drony, które mogą kręcić ujęcia do tej pory niedostępne nawet dla speców z Hollywood.

Jay Christensen z Rally Studios postanowił pokazać wszystkim swoje niesamowite umiejętności w pilotowaniu drona FPV, latając swoim quadkopterem Cinewhoop w kręgielni i kinie Bryant Lake Bowl and Theatre w Minneapolis.

90-sekundowy klip powoduje opad szczęki, nie tylko z powodu tego, jak świetne umiejętności posiada Jay, ale również z uwagi na to w jak wspaniały sposób będzie można prezentować dowolne lokacje. Do tej pory można było to czynić z zewnątrz, a teraz również i w zamkniętych pomieszczeniach.

Reklama

Długo nie będziemy czekali, aż w sieci zaczną pojawiać się takie zachwycające formy promocji np. hoteli czy obiektów rozrywkowych. Co ciekawe, Christensen zaczął latać dronem Cinewhoop dopiero w czerwcu ubiegłego roku, ujawniając na Instagramie, że był „absolutnie okropny” w jego obsłudze przez całe trzy miesiące. Doświadczony w tej chwili Jay dodał, że „wymagało to wielu prób”, aby stworzyć ten klip.

Źródło: GeekWeek.pl/jaybyrdfilms / Fot. jaybyrdfilms

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy