Październikowy Playboy: Zniewalająca Paulina Mikołajczak

Lubi swoje usta i piersi, urzekają ją nieśmiali faceci, a jej skrytą fantazją są miłosne uniesienia z wybrankiem na plaży nad oceanem. Więcej o Paulinie Mikołajczak dowiesz się z październikowego numeru Playboya...

W październikowym PLAYBOYU

Na okładce:  Paulina Mikołajczak, Miss Publiczności Wielkopolski 2015!


Paulina jest finalistką tegorocznego konkursu Miss Wielkopolski. Co prawda nie zajęła pierwszego miejsca, ale i tak zrobiła furorę - najpierw podczas półfinałów w poznańskim klubie Pacha wybrano ją na Miss Wielkopolski Pacha Poznań, a w finałowym konkursie zdobyła tytuł Miss Publiczności i wygrała w głosowaniu internautów, sięgając po koronę Miss Wielkopolski Poznań naszemiasto.pl 2015.

Następnie dotarła do półfinału w konkursie Miss Polski. No i podbiła nasze serca. Od kilku lat jest modelką i fotomodelką, ale dopiero teraz zgodziła się na tak odważną sesję. Efekt jest zniewalający. I jeszcze jedno - kiedy ukaże się ten numer, Paulina właśnie będzie świętować swe 23. urodziny. Happy birthday!!!

Reklama

Poza tym w numerze:


- Rozmowa z Marcinem Gortatem o NBA, kobietach, seksie i polityce.


- Wywiad z Josephem Gordonem-Levittem

Właśnie na ekrany wchodzi film "The Walk. Sięgając chmur", gdzie gra śmiałka, który w 1974 r. przeszedł bez zabezpieczenia po linie rozpiętej między wieżami WTC. A wkrótce zobaczymy go w drugim biograficznym filmie: "Snowden" w reżyserii Oliviera Stone’a.

- "Nie żywię do Rosjan uprzedzeń z czasów dzieciństwa, choć żołnierze ZSRR trzy razy ukradli mi rowery". Kto to powiedział? Sprawdźcie w PLAYBOYU. Przed wyborami my wybraliśmy - najlepsze cytaty polityków. Polskie i zagraniczne.
- Pamiętacie orgię z filmu "Oczy szeroko zamknięte"? W Hollywood firma Sanctum zaczęła organizować takie imprezy, a reporter PLAYBOYA wybrał się na jedną z nich. Oczywiście wyłącznie w celach dziennikarskich. Przeczytajcie nasz reportaż z Beverly Hills.

- Co można zrobić, gdy już wejdzie się na ośmiotysięcznik? Zejść? Lepiej zjechać na nartach, tak jak Andrzej Bargiel. Zobaczcie na czym polega narciarstwo ekstremalne.

- Jakie auto powyżej 200 koni? Przedstawiamy 10 propozycji PLAYBOYA.

- Testujemy nowe BMW X6 M

-  Jack White w zespole The White Stripes grał z siostrą, która okazała się jego żoną. Czego jeszcze o nim nie wiecie? Może tego, że jest Polakiem z pochodzenia. I właśnie wydaje nową płytę z zespołem The Dead Weather.

Oraz

- Kupon konkursowy Fotoerotica 2015 - ostatnia szansa, aby zgłosić swoje prace!

 Październikowe wydanie PLAYBOYA w sprzedaży od 25 września, w łącznym nakładzie 68 tys. egz., cena 10,99 zł (w tym 8% VAT).

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama