Dzięki tej aplikacji możesz pisać nawet dziesięciokrotnie szybciej

Czas w dzisiejszym świecie jest niezwykle cenny i staramy się robić wszystko tak, by jak najwięcej go zaoszczędzić. Producenci klawiatur na smartfony prześcigają się w rozmaitych funkcjonalnościach i elementach przyśpieszających wpisywanie tekstu. Jeśli jednak jesteście przywiązani do swojej systemowej klawiatury, a chcecie pisać w mgnieniu oka wystarczy, że zainstalujecie tę aplikację.

Klawiatury dostępne w Sklepie Play oferują mnóstwo możliwości. Zasada szybkiego pisania głównie opiera się na rozbudowanym słowniku i algorytmie przewidywania następnych słów. Jednak, by tego doznać potrzebne jest zapychanie pamięci wewnętrznej smartfona i dodatkowe obciążanie RAM. Z Texpand - Text Expander pójdzie to o wiele szybciej i tak, jak sobie zażyczycie.

Dzięki tej aplikacji będziecie mogli stworzyć sobie skróty do najczęściej używanych przez siebie wyrazów, fraz bądź nawet aktualnej daty czy godziny. Całość kompatybilna jest niemalże z wszystkimi aplikacjami, a kiedy nie chcecie, by Texpand podpowiadał wam w którejś z nich wystarczy ją dodać do wyjątków. To świetny program dla tych, którzy często używają jakichś długich słów, nazwisk czy numerów.

Reklama

Skróty można przypisać do np. dwóch literek czy przycisków fizycznych i zdecydować w jaki sposób mają się one pojawiać. Texpand - Text Expander jest aplikacją intuicyjną, a jej możliwości personalizacji na tyle duże, że z łatwością dobierzecie pasujące do waszych potrzeb ustawienia. W wersji darmowej można przypisać maksymalnie 10 skrótów. Decydując się na wersję płatną ilość ta staje się nielimitowana. 

Kamil Lewicki

Texpand - Text Expander w wersji darmowej pobierzecie tutaj, natomiast w wariancie płatnym (14, 19 zł) tutaj.

Źródło informacji

android.com.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy