Karty upominkowe Google Play już niedługo w Polsce

W sklepie Google Play znajdziemy ogromną ilość aplikacji i gier. Za część z nich należy zapłacić, co dla niektórych może być utrudnieniem. Nie ze względu na cenę, a na sposób dokonywania transakcji. Użytkownik musi bowiem podać numer karty płatniczej. Już niedługo w polskich sklepach pojawi się ciekawa alternatywa.

Mowa o kartach upominkowych o różnych wartościach. Dzięki nim doładujemy swoje konto bez konieczności podawania numery karty płatniczej. Jest to również świetny sposób na zrobienie komuś prezentu - dana osoba może sama zdecydować, na co przeznaczyć pieniądze z kuponu.
 
W ofercie Google Play znajdują się nie tylko aplikacje i gry, ale również muzyka i filmy. Dwie ostatnie usługi trafiły do naszego kraju całkiem niedawno. Wprowadzenie kart upominkowych jest zatem krokiem w dobrą stronę - ułatwi wykonywanie płatności niektórym osobom.
 
Kupony upominkowe będą dostępne w trzech nominałach - 50 zł, 75 zł oraz 150 zł. Niestety aktualnie nie wiemy, kiedy dokładnie pojawią się w polskich sklepach. Na stronie pomocy technicznej Google widnieje enigmatyczny napis „wkrótce”.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Google | Google Play
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama