Zegar Google - przez niego możesz nie obudzić się do pracy

Od pewnego czasu coraz więcej osób zgłasza problemy z poprawną aktywacją funkcji alarmu na swoich telefonach z systemem Android. Przyczyną jest aplikacja Zegar Google.

Mniej więcej od marca tego roku w sklepie Google Play zaczęły pojawiać się negatywne oceny dotyczące aplikacji Zegar Google. Większość z niepochlebnych opinii dotyczyła braku aktywacji budzika, a to dla wielu osób skutkowało m.in. spóźnieniem się do pracy. Podobne problemy zaczęto zgłaszać także na popularnym internetowym forum Reddit. Tam skarg było na tyle dużo, że powstał nawet cały, osobny wątek, specjalnie w celu jednoczenia poszkodowanych osób.

Zgłaszane trudności dotyczyły przede wszystkim właścicieli smartfonów Pixel, które posiadają wspomnianą aplikację zainstalowana jako domyślną. Również osoby korzystające z urządzeń marki Oppo oraz OnePlus nie pozostawiali suchej nitki na budziku amerykańskiej firmy. Na obecną chwile nie jest jednak jasne na jak wiele urządzeń wpływ ma nieprawidłowe działanie aplikacji.

Reklama

Na szczęście Google jest świadome problemu i obiecało, że odpowiednia poprawka jest w drodze. Dopóki tak się nie stanie, zalecamy jednak skorzystanie z alternatywnego budzika.

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Google | budzik | Smartfon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy