Apple pracuje nad iOS 6.1, aktualizacja 6.0.1 w najbliższych tygodniach

Na Worldwide Developer Conference (WWDC) 2012, firma Apple zaprezentowała najnowszą odsłonę swojego systemu operacyjnego - iOS 6. Aktualizacja została udostępniona globalnie kilka miesięcy później, 19 września. Od tego momentu minął ledwie miesiąc, a już pojawiają się spekulacje dotyczące nadchodzącej łatki oprogramowania w postaci aktualizacji systemu do wersji iOS 6.0.1.

Według najnowszych pogłosek, Apple jest w trakcie testowania wspomnianej edycji systemu - iOS 6.0.1, która zostanie udostępniona użytkownikom mobilnego sprzętu koncernu z Cupertino w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jego głównym zadaniem ma być naprawienie występujących błędów w oprogramowaniu oraz usprawnienie działania urządzeń.

Jak łatwo się zorientować, iOS 6.0.1 będzie jedynie niewielką aktualizacją systemu, która nie będzie ze sobą wnosiła przełomowych nowości, a jej zadaniem ma być wyeliminowanie błędów systemowych. Nieoficjalnie wiadomo, że iOS 6.0.1 ma usunąć przede wszystkim błąd z pojawiającymi się pionowymi liniami na ekranie w momencie uruchomienia klawiatury lub otwierania folderu i usprawnić działanie WiFi.

Reklama

O ile aktualizacja do iOS 6.0.1 raczej nikogo nie powinna dziwić, tak zupełnie inaczej jest w przypadku systemu iOS 6.1, który podobno już jest testowany przez Apple. iOS 6.1, który ma zadebiutować rzekomo na początku przyszłego roku, powinien być sporo większą aktualizacją i zawierać w sobie ciekawe nowości - na razie bliżej nieokreślone.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: iOS | Apple | iPhone 5 | iPad | aktualizacja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy