Tajemniczy obiekt nad Argentyną

25 maja br. ok. godziny 17:00 w argentyńskim miasteczku Tigre doszło do niezwykłego zjawiska. Na tamtejszym niebie pojawił się tajemniczy obiekt w kształcie nieregularnego pierścienia.

Niezwykły obiekt pojawił się nagle na argentyńskim niebie i utrzymywał przez dłuższą chwilę. Pierwsze skojarzenia gapiów oscylowały wokół wytworów szeroko rozumianych "latających talerzy" - albo tajnych samolotów wojskowych, albo pojazdów kosmitów. Prawda okazała się jednak bardziej przyziemna.

Tajemniczy obiekt w kształcie pierścienia nie był produktem pozaziemskich cywilizacji a konsekwencją pokazu sztucznych ogni, który odbył się niedaleko. To pierścień dymu, który dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym, długo utrzymywał się na tle jasnego nieba.

Reklama

Zjawisko to, mimo iż prezentuje się niesamowicie, jest stosunkowo powszechne i można je zaobserwować w różnych rejonach świata. Jakiś czas temu głośno było o blisko 100-metrowej średnicy pierścieniu unoszącym się nad Kazachstanem. Był on widoczny niemal przez 2 miesiące.

Poniżej mechanizm powstawania tajemniczego pierścienia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zjawisko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL