Reklama

Prezydent Ukrainy pojawił się jako hologram na wielu konferencjach

Wołodymyr Zełenski pojawił się równocześnie na aż czterech europejskich konferencjach technologicznych za pośrednictwem hologramu.

Wołodymyr Zełenski pojawił się równocześnie na aż czterech europejskich konferencjach technologicznych za pośrednictwem hologramu.
Wołodymyr Zełenski pojawił się jako bardzo realistyczny hologram /TNW /Twitter

Prezydent Ukrainy od początku rosyjskiej agresji na swój kraj pojawia się wirtualnie na niemal wszystkich ważnych konferencjach i na wszystkie możliwe sposoby stara się uświadomić i przekonać światowych przywódców do bardziej stanowczej walki z Rosją na wielu frontach.

Wczoraj (16.06) Wołodymyr Zełenski wziął udział w aż czterech równoczesnych europejskich konferencjach technologicznych. I nie byłoby w tym wydarzeniu nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że tym razem skorzystał z potęgi futurystycznej technologii, a mianowicie hologramu.

Reklama

Prezydent Ukrainy stał się niezwykle realnym hologramem

Hologram wyświetlał Zełenskiego w pudełku wielkości człowieka, czyli można śmiało powiedzieć, że był niemal rzeczywisty. Urządzenie holograficzne zostało wyprodukowane przez firmę ARHT Media. Chociaż nie jest to nowość, to jednak w przypadku systemu ARHT Media i zamieszczonych w sieci materiałów filmowych z tego wydarzenia, można śmiało powiedzieć, że w tej materii dokonał się ogromny skok technologiczny.

Prezydent Ukrainy z perspektywy uczestników konferencji wyglądał jakby w rzeczywistości znajdował się na scenach. Urządzenie wygenerowało jego bardzo realistyczny obraz i nadało hologramowi dużej głębi, przez co wyglądał jak żywy. Zełenski na konferencjach nie omieszkał nie wspomnieć o Rosji, która okupuje jego kraj i morduje obywateli. — Nie jest to jedyny aspekt "Gwiezdnych wojen", który wprowadzamy w życie. Pokonamy też imperium! — powiedział Prezydent Ukrainy.

Wołodymyr Zełenski wspiera rozwój najnowszych technologii

Wołodymyr Zełenski przyznał na konferencjach, że najnowsze technologie są bardzo ważne w realiach wojny na Ukrainie. Według niego, istnieje potrzeba ich szybkiego rozwoju, nie tylko w kwestii polepszenia jakości życia ludzi na całym świecie, ale również zapewnienia trwałego pokoju i walki o wolność, w sytuacji agresji jakiegoś kraju na drugi.

— Żyjemy w czasach super możliwości — powiedział Zełenski podczas swoich holograficznych wystąpień. — Ukraina to szansa dla Ciebie, dla Twoich firm, Twojej technologii, wiedzy, doświadczenia i inwestycji, aby przynieść jeszcze większą wartość — dodał.

Prezydent podczas wystąpień zachęcał też do inwestycji krajów świata na Ukrainie, zarówno teraz, jak i w przyszłości, gdy już jego kraj wygra z rosyjskim agresorem. Zapewnił też, że Ukraina posiada świetnych specjalistów, którzy mogą pomóc w rozwoju najróżniejszych technologii i sprawić, że np. Unia Europejska zacznie dominować w wielu kwestiach w skali globalnej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wołodymyr Zełenski | technologia | Hologram | najnowsze technologie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy